Yepyeni Giyinme Alanı Deneyimi Häfele’de!

İyi Fikir

Günümüz modern kent insanının giyim kuşamına verilen önem her geçen gün artıyor. Giysilerimiz artık kimliğimiz sayılıyor. Yıl içerisinde yapılan alışverişler de fazlalaşınca giyinme dolaplarımıza sığamaz hale geldik. Durum böyle olunca ev dekorasyonlarımızda da farklılaşmaya giderek kıyafetlerimize daha fazla alan açmak zorunda kaldık.  Fakat yatak odalarımızda bulunan büyük gardıroplar alan olarak fazla yer kaplıyor ve bu sebeple göze çok hoş görünmüyor Bu durumda giyinme dolapları bir noktada yetersiz kaldığı için giyinme alanları oluşturmaya yöneldik. Giyinme alanları benzer büyüklükteki bir alanda sizlere çok daha kullanışlı ve konforlu bir alan sunar. Giyinme alanları sadece kıyafetlerinizi değiştirdiğiniz bir alan olmaktan çıkıp evinizi ve özellikle yatak odalarınızı düzenli hale getirir. İhtiyacınız olan, büyük bir alandan ziyade doğru planlanmış giyinme dolaplarıdır. Doğru planlanmış bir giyinme dolabı ile küçücük bir alana birçok eşyanızı sığdırabilir ve eşyalarınızı kolayca ulaşılabilir hale getirebilirsiniz. Aynı set içerisine yerleştirdiğiniz çekmece, askı ve raftan oluşan bir kombinasyon ile kullanışlı bir giyinme dolabı yaratmanız mümkün.

Häfele Concept ile bunların hiçbirini sizin düşünmenize gerek yok. Hepsi sizler için en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş ve tasarlanmış. Giyinme dolaplarınız sizler için pratik ve düzenli hale getirilmiştir. İstemediğiniz büyük gardırop görüntüsünden kurtarılmış ve daha şık bir görünüm kazandırılmıştır.

 

Giyinme Dolaplarınızı Nasıl Organize Edersiniz?

 

Giyinme dolaplarınızın içerisine yerleştirilen çekmece içi organizasyon sistemi ile çanta, ayakkabı, takı ve kemerleriniz için özel bölümler planlanmıştır. Böylece aradığınızı bulmakta zorlanmayacak ve tüm eşyalarınız kontrolünüz altında olacak. Aynı zamanda dolap içlerine yerleştirilen özel pantolonluk ve raflar size ergonomik bir kullanım kazandıracak. Giyinme odanızın amacı, kıyafetlerinizin kontrolünüz altında olmasıdır. Bu noktada Häfele Concept tarafından giyinme dolabına yerleştirilen gardırop sensörü ile giysileriniz hem kontrolünüz altında olacak hem de kolay ulaşılabilir hale gelecek. Bu sistem ile askılıklarınıza uzanmanız gerekmediği gibi onlar sizlerin ayağına gelmiş olacak.

 

 

 

Aynı zamanda giyinme odasında yapılan aydınlatmalar da önemli bir noktadır. Tavana spot ve LED ışıklarla yapılan aydınlatmalar dışında, askılıklar ve gardıroplara yapılan ışıklandırmalar da giyinme odanıza işlevsellik katacaktır. Giyinme dolaplarınıza yerleştirmiş olduğumuz ışıklı askı boruları sayesinde istediğiniz kıyafeti rahatça bulabilecek ve böylece rahat etmiş olacaksınız. Kıyafetlerinizin muntazam gözükmesi için sık sık ihtiyacınız olan ütü masalarınızın da elinizin altında olması gerekir. Ama aynı zamanda çok yer kaplayan bu eşyayı ihtiyacınız olmadığında saklayabilmemiz de gerekir. Häfele Concept ile planlanan giyinme odaları her anlamda alan kazandıran fonksiyonlara sahip olduğu için bu detay da düşünülmüş ve koleksiyona dolap içi katlanabilir ütü masası eklenmiştir.

Häfele Concept ile ev konforunuzu artırabilir ve teknoloji ile şıklığın uyumunu evlerinize yansıtabilirsiniz. Sizler evinizde geçirdiğiniz keyifli zamanın tadını çıkarırken, bizler de sizlerin rahatını artırmak için daha çok çalışacağız.