Yeni Nesil Ofisler

Trendler

Bahar yaklaştıkça üzerimizdeki mutluluk da bir o kadar artıyor. Baharı sevinçle karşılarken ofisimizdeki yoğun tempoya yeni nesil yardımcılar ayak uyduruyor.

TOPLANIN

Ofisinizdeki düzeni sağlamak için yapacağınız ilk şey ofisinizdeki bütün gereksiz şeyleri atmak olmalı. Siz fark etmeden bir süre sonra ofisiniz de evinize dönüşür. Neredeyse tüm eşyalarınızın aynısı yedeklenmiş gibi sizi ofisinizde bekler. Yoğun tempoyla birlikte masanızda ne kadar çok gereksiz şeyin biriktiğini anlayamazsınız ama aslında tam da karşınızda duruyordur. Masanızı düzene sokmak için önce mutlaka güzelce toplanmanız gerek. Gerekli ve gereksiz şeyleri ayırarak başlayabilirsiniz! Bunu yaptıktan sonra ofisinizi kendi zevkinize göre düzenleyebilirsiniz. Kendinize ait bir ortam her zaman motivasyonunuzu yüksek tutacaktır.

mydomaine.com

mydomaine.com

 

DÜZENLEYİN

Masanızı topladıktan sonra işin hayatınızı kolaylaştıracak kısmı geliyor; düzenleme. Topladığınız eşyaları önce kategorilerine ayırın. En çok kullandıklarınız, sürekli elinizin altında olması gerekenler, vazgeçilemeyen kırtasiye ürünleri ve özel eşyalarınız. Hepsi için birer yer açın. Değişken ve dinamik bir işiniz varsa masanız da bir o kadar düzenli olmalı. Hafele çekmece içi düzenleyiciler ve Next dosyalama sistemi çalışma ortamınızı sizin için daha özel yapacaktır. Eğer ofisinizi rafine ve minimal bir şekilde tamamlamak istiyorsanız ve dosya görüntüleri sizi rahatsız ediyorsa mutlaka bir stor sistemi edinin. Özel tasarım stor sistemi ile dosyalarınızı şık dolapların içinde saklayın.

Hafele Çekmece İçi Düzenleyici

Hafele Çekmece İçi Düzenleyici

 

Hafele Dosyalama Sistemi

Hafele Dosyalama Sistemi

 

createcph.blogspot.com

createcph.blogspot.com

 

KEYFİNİ ÇIKARIN

Ofisinizi düzenledikten sonra sıra geliyor keyfini çıkarmaya. Sürekli oturarak yaptığınız bir işiniz varsa ofis hayatınızda hayatınızı kolaylaştıracak ürünleri ofis mekanınıza adapte edin. Ellipta ekran ile ekranınızı istediğiniz yöne çevirebilirken eşyalarınız için de masanızda daha çok yer açılsın. Masanızı düzenledikten sonra açılan yerlere kendi dekorasyon dokunuşlarınızı ekleyerek özelleştirebilirsiniz. Resimler, portreler, ofis için tasarlanmış özel parçalar ve kendinize ait eşyalarla ofisinizi en kullanışlı alanınız haline getirin!

homeadore.com

homeadore.com

 

Hafele Ellipta Ekran Tutucu

Hafele Ellipta Ekran Tutucu