Yengeç Burçlarına Ev Dekorasyonu Tavsiyeleri

Burçlar

Eğer siz de astrolojiyi takip ediyorsanız, yıldız ve gezegen konumlarının hayatımızda büyük bir öneme sahip olduğunu düşünenlerdensiniz. Burçlarımız doğduğumuz zamanı baz alarak karakteristik özelliklerimizi, tarzlarımızı ve zevklerimizi belirler. Burçlarımızın yansımalarını; giyindiğimiz kıyafetlerimizden damak tadımıza, insan ilişkilerimizden ev dekorayosnumuza kadar pek çok noktada hissederiz. Karakterlerimizi oluşturduğu kadar zevklerimize de yakından müdahale eden burçlarımız, söz konusu ev dekorasyonu olduğunda belirgin özelliklerini dışa vurmaktan çekinmez. Biz de evlerimizde en keyifli ve verimli zamanları geçirmek için burçlarımıza kulak  ve tarzımızı olabildiğince her detayda yansıtmaya çalışırız. Bu yazımızda ev dekorasyonunda sıcak ve samimi bir atmosfer oluşturmaktan yana olan yengeç burçlarının özelliklerine değinerek, onları daha yakından tanımaya çalışacağız.

 

Yengeç Burcu Evinde Ne İster?

Anaçlığı, korumacılığı ve geniş hayal dünyası ile öne çıkan yengeç burçlarının en karakteristik özelliği evcimen olmalıdır. Aynı zamanda içine kapanık ve utangaç bir mizaha sahip olan yengeç burçları, evlerini kendilerini güvende hissedebilecekleri koruma alanı olarak görür. Bu sebeple ev dekorasyonlarını tamamlarken konuklarından ziyade kendi rahatlıklarının peşinden giderler. Ev dekorasyonlarında konforu ve huzuru birlikte yansıtmayı başardıkları gibi, dekorasyonlarında sıkça kullandıkları geleneksel parçalar sayesinde de geçmişe olan bağlarını yansıtırlar.

1Klasik tarzdan hoşlanan yengeç burçları, ev dekorasyonlarına modern dokunuşlar yapmayı da esirgemezler. Evlerini bir yuva gibi gördükleri için rahat edebilecekleri bir alan yaratmak onlar için çok önemlidir. Kitap okuyabilecekleri, resim çizebilecekleri ya da kendileriyle vakit geçirebilecekleri alanların olması, dekorasyonlarının vazgeçilmezleri arasındadır. Böylece hem kendileri hem de konukları için sıcak ve samimi bir alan oluştururlar.

Detaylarıyla Yengeç Burcu Evi

Evine aşık olan ve evcil yaşam tarzını benimseyen yengeç burcu için abartısız ama şık dekorasyonlar vazgeçilmezdir. Ağırlıklı olarak su yeşili ve berrak mavi tonlarını tercih ederek huzuru evlerinde yansıtmayı severler. Yengeçler içlerindeki duygusallığı, seçmiş oldukları dekoratif ürünlerde yansıtmayı tercih ederken romantik havanın esintisini evlerinin her köşesinde yansıtırlar. Gelin, yengeçlerin evlerini biraz daha yakından inceleyelim.
Yengeçler için yatak adası, ruhlarını dinlendirdikleri özel bir yerdir. Bu sebeple rahat bir yatak seçtikleri gibi aynı zamanda odayı ruhlarını dinlendirebilecekleri mum ve çiçek gibi dekoratif ürünler ile de zenginleştirirler.
Yemek yapmayı çok seven yengeç burçları mutfak dekorasyonuna özellikle önem verirler. Misafirlerine birbirinden lezzetli yemekler hazırlarken işlevselliği ve şıklığı ön planda tutarlar. Minimalist ve modern çizgilerinin yanında, detaylarda ahşap kullanmayı da seven yengeçler için Häfele Concept’in Grena mutfağı eşsiz bir seçenektir. Hem aradıkları işlevselliği bulur hem de istedikleri romantik havayı mutfaklarında da yansıtabilirler.
Bir su burcu olan yengeç için banyo dekorasyonu oldukça önemlidir. Banyolarında evin genel havasını devam ettirirken şıklıktan da vazgeçmek istemeyen yengeçler için Häfele Concept birbirinden işlevsel banyo seçenekleri sunar. Stil ve renk uyumu, işlevsellik, konfor ve şıklık konusunda bir bütün sunan Häfele, yengeç burçlarını adeta hayallerine kavuşturuyor.
Genel olarak baktığımızda rahatlığına ve konforuna önem veren yengeçler, ruhsal yaşamlarındaki zenginliği ev dekorasyonlarına da yansıtır ve evlerini bir gösteri aracı olarak kullanmaktan ziyade kabuklarına çekilip rahatlayabilecekleri bir yaşam alanı olarak görürler.