Yazlık Evlerde Yenilenme Zamanı

Trendler

Yaz aylarına geri sayım başladı. Mevsim değişikliği ev dekorlarımızda da değişim isteği uyandırıyor. Yenilenen trendler ile yazlık evlere geçiş yapmanın tam zamanı!

Marin Dekorlara Yer Açın!

Mavi – beyaz ve çizgili tasarımlar marin dekorların olmazsa olmazı. Deniz kabukları, mavi tonlarda cam objeler, keten örtüler, yastıklar ve çapa, dümen desenleri ile evlerinizi yaza hazırlayabilirsiniz. Bu yaz mavinin ton sür ton kullanımı bizi Fransız rivierasında bir yolculuğa davet ediyor. Modernize edilmiş country dekorlar ve ahşap tasarımlar bu minimal marin teması ile kusursuz uyumu yakalıyor!

Marin evlerin öne çıkan en önemli özelliği yalın tasarımlar. Duvarlarda beyaz renk tercih ederek bu yalınlığa erişebilirsiniz. Beyazın yanına tamamlayıcı olarak mavi ve yeşil seçebilirsiniz. İki veya üç renk ile bu yalınlığı koruyabilirsiniz.

Hasır ve Bambular ile Yaza Hazırız!

Marin detaylar ile çok yakışan hasır ve bambular yaz dekorlarınızın tamamlayıcısı olabilir. Hasır sepetler, bambu sandalyeler ve objeler ile bu trendi yaz evlerinize taşıyabilirsiniz. Doğal ve organik bir malzeme olan hasır ve bambu kullanıldığı her mekana yaz esintisi getiriyor. Mobilyadan dekoratif objeye kadar pek çok kullanım alanı sunan bu malzemeler son derece sağlıklı ve dış mekanlar için de uygun.

Hasır ve bambuları mobilya olarak kullanmayı düşünürseniz aynı görünümü yakalayabileceğiniz rattan malzemesini de tercih edebilirsiniz. Sadece yaz aylarında değil kış koşullarına da dayanıklı bu malzeme ile mobilyalarınızı yazdan kışa taşıyabilirsiniz.

Yazın En Trendleri!

Bu yaz nerede yaşıyorsak yaşıyor olalım tropikal mevsimi evlerimize davet ediyoruz. Tropikal esintiler bizi flamingo, ananas, palmiye, kaktüs ve geniş yapraklı deve tabanları ile tanıştırıyor. Her mekana kolaylıkla adapte olabilen küçük flamingo ve ananas objeler sıcak yaz günlerini hatırlatırken, palmiye desenleri de mekanlarımıza samimi bir hava katacak. Evlerinizi canlandıracak, tropikal atmosferi yaşatacak kaktüs ve deve tabanlarını da dekorasyonlarınıza eklemeyi unutmayın.

Sıcak yaz günlerinize enerji katacak bu eğlenceli ve trend detaylar hem şık hem de kolaylıkla uygulanabilir. Bir kaç bitki ve dekoratif obje ile siz de bu trendlerden uzak kalmayın!