Yazlık Evlerde Marin Mutfaklar

Trendler

Sezonun ön plana çıkan trendlerinden biri de marin dekorlar. Her sene olduğu gibi bu sene de yazlık evlerde marin görünümlere geçmenin zamanı geldi. Evin tüm bölümleri gibi mutfaklar da bu minimal ve mavi – beyaz görünümlerden etkileniyor.

Yazlık evlerde ilk önceliğimiz pratik kullanımlar.  Deniz, kum, güneşten arta kalan zamanlarda pratik yemekler hazırlamak için Hafele Marin mutfağı tercih edebilirsiniz. Marin mutfakların hayatınızı kolaylaştıran iyi fikirlerini yakından inceleyelim!

-Mutfak Barı

Hızlı atıştırmalıklar için hem oldukça şık hem de pratik mutfak barları ile günü kurtarın! Kısa kahvaltılar, keyifli kahve araları ve minik öğünler için Hafele Marin mutfağın hem mutfak adası hem de barı şeklinde kullanılabilen bu iyi fikrine yer açın!

-Kalkar Kapak Sistemi

Yukarı yönde açılarak hareket özgürlüğünü maksimum seviyeye çıkartan kalkar kapak sistemleri sayesinde dolap içlerini daha efektif kullanabilirsiniz. Hem kolay kullanım hem de rahat erişim sunan kalkar kapak sistemlerini Hafele Marin mutfaklarınıza uygulayabilirsiniz. Kalkar kapak sistemlerinin elektrikli ve manuel kullanım seçenekleri mevcut.

Eviye altı temizlik organizasyon sistemleri ile temizlik malzemelerinizi düzenli bir şekilde ve bir arada depolayabilirisiniz. Eviye altındaki batarya şekline göre hazırlanabilen bu çekmeceler düzenli bir organizasyon sistemi haline geliyor. Kapak ile beraber açılan çöp kutusu sistemleri ise yine bu alanı değerlendirmek için pratik bir fikir!

 

-Çekmece İçi Organizasyon

Pratik kullanımlara ihtiyaç duyan yazlık mutfaklarda organizasyon her şeyden önemlidir. Çatal, bıçak, kaşık bölmeliği, her boyuta uyarlanabilir çekmece içi tabaklık ve tencerelikler ve türlü mutfak aksesuarı için bölmeler ile aradığınız her şeyi kolayca bulabilir ve tüm mutfak eşyalarınızı güvenle saklayabilirsiniz.