Yaz Mekanları

Trendler

5a113edb-87ae-49d0-9e56-2dfc8dd957c4Mutfaklar, yatak odaları, salonlar… Hepsi yenilenen mevsimle bir değişim sürecine girdi. Yükselen güneş hava ile birlikte iç mekan renklerini de ısıtmakta kararlı. Güneşe ayak uydurup yaz renklerine ve desenlerine kucak açıyoruz.

Yenilenmeye salonlardan başlayalım. Ferah duvar renkleri ve birkaç marin aksesuar ile yaza uyum sağlamak oldukça kolay. Mutfaklar ve yatak odaları da salonlardan geri kalmıyor sezonun favori renk ve desenlerine teslim oluyor. Çalışma odaları ise enerjik renkler ile samimi bir atmosfere bürünüyor.

Trendland.com

Trendland.com

Çiçek Etkisi

Uyanan doğa ile dört bir yanımızı saran çiçekler, dekorasyonlarımızda da yer edindi. İngiliz stiline öykünen çiçekli duvar kağıtları, rengarenk ev tekstil ürünleri ve irili ufaklı ev bitkileri ile çiçeklerin etki alanına girebiliriz. Pembe, mavi, beyaz ve yeşil renk saksılar ile iç mekanları ufak birer seraya çevirin. Dev yapraklı bitkiler, küçük sukulentler ve romantik vazo çiçekleri bir araya gelerek evlerinizi bambaşka bir atmosfere davet ediyor.

4.bp.blogspot.com

4.bp.blogspot.com

 

Trendland.com

Trendland.com

Enerjik Renkler

Harikalar diyarına eğlenceli bir yolculuk! Bu yaz renklerin enerjisi mekanlara da yansıyor. Salonlar, yatak odaları, mutfaklar, dış mekanlar ve en çok da çalışma odaları renkli değişimlere ihtiyaç duyuyor. Sarı, turuncu, kırmızı yazın favori renkleri arasında. Karnaval tadında bir sezon için dekorasyonlarda yaz renklerinin çekim alanına girin. Zıt renkleri bir arada kullanarak değişik bir enerji tutturabilirsiniz.

Screen Shot 2016-06-16 at 10.23.46J

bloglovin.com

bloglovin.com

Akdeniz Esintisi

Mavi, beyaz ve yeşil… Akdeniz’i büyük şehirlere taşımanın anahtarı bu üç renkte. Marin dekorlar, ahşap detaylar ve yalın bir görünüm kendinizi bir sahil kasabasında hissetmeniz için yeterli. Marin detayları en güzel tamamlayan renk ise kesinlikle limonata sarısı! Denizden ilham alan dekorlar ve Akdeniz renkleri ile yaza hazırsınız!

Cekmece ici tabaklikS

rendland.com

Trendland.com

Yaşam alanlarınızı yaza hazırlayan bu üç detay ile dekorasyon trendlerini yakalamak çok kolay. Dekorasyon stilinize ve özel beğenilerinize göre yaz mekanları için yepyeni görünümler oluşturun.