5 Adımda Yaşam Alanlarınızı İyi Fikirler ile Donatın

İyi Fikir

Yaşam alanlarında eşzamanlılık dönemi herkes için kullanışlı bir yenilik. Tek bir eylem yerine, birbirinden farklı, çoğu kesişen eylemlerin buluştuğu, ilişkiler kurduğu, farklı zamanlarda yeniden tanımladığınız ortamlara yer açın!

1 Katlanır Koltuk ve Yataklar

Tek bir hareketle koltuğu saniyeler içinde yatağa dönüştüren sistemler stüdyo ve 1+1 daireler, otel ve pansiyonlar ve misafir yatakları için ideal!

Screen Shot 2017-01-02 at 14.23.16

2 Çok İşlevli Üniteler

Hem masa hem yatak olabilen Combi katlanır yataklar, çalıșma ve uyuma alanlarını çok ișlevli bir ünitede bir araya getiriyor. Dar mekanlara dinamizm katmak için yenilikçi bir fikir denemek istersiniz size tavsiyemiz bu çok işlevli üniteler!

sf 83

3 Mobilya Tasarımlarında Özgürlük

Oturma alanlarının kütüphane, ayakkabılık ya da konsol gibi farklı amaçlara yönelik depolama birimleri, her malzemeye ya da tasarıma göre farklı kapak sistemi gerektirir. Düșer, kalkar ya da kayar kapak sistemleri, en yeni teknolojilerin ürünü.

85

4 Sihirli Dokunuşlar!

Metrekarelerin giderek küçüldüğü yaşam alanlarımızda, iç içe geçen mekanlara sihirli dokunuşlar gerekiyor. Hafele mekan çözümleri ile açılır masa ve bank donanımları, dönebilen TV-Lift gibi mekanizmalar da yașam alanlarını “dönüștürmek” için ideal.

87

5 Teknoloji Çağına Modern Uyum

Estetik tasarımıyla, mobilya ile hem yüz görüntüde olan seçenekler, gerektiğinde çıkartılıp, prizler takıldıktan sonra tekrar itilebilen priz kutuları ile prizlerin ve kabloların ortadan kaybolmasını sağlar. Mobilyaya entegre manuel veya otomatik kapaklı priz çözümleri de hareket özgürlüğü ve konfor getiriyor.

90