Vintage Severlerin Evlerine Yakışacak 5 Hafele Ürünü

İyi Fikir

Bazı parçaların modası hiçbir zaman geçmiyor, bazı parçalar ise geçmiş yıllardan günümüze adapte olarak yeniden trend bir hale geliyor. Moda da olduğu kadar dekorasyonda da geçerli bu kural eski parçalara ve büyük anne koleksiyonlarına başka bir gözle bakmamızı sağladı!

Peki hem modern ve işlevsel çözümlere sahip olup hem de retro görünümlere yer vermek mümkün mü? Hafele’nin kaliteden ödün vermeyen, sağlam ve işlevsel ürün çeşitliliği arasından retro severlere özel ürünleri listeledik!

1 Hermes Mutfak

Ahşap oyma detayları ile Hermes mutfak vintage severlerin evine çok yakışacak. Eski tel dolapları hatırlatan çekmece detayları ve kırık beyaz rengi ile Hermes mutfak yaşam alanlarınıza bambaşka bir hava katacak.

Aydınlatma ve Beyaz Moovit Cekmece

2 Mutfak Adaları

Büyükanne evlerinde küçük mutfak masalarında süt eşliğinde yenen mis kokulu kekleri kimler hatırlıyor? Bu nostaljik anılarınızı daha işlevsel mutfak adaları ile yeniden evlerinize taşımaya ne dersiniz? Sıkı bir vintage severseniz size önerimiz mutfak adaları!

Screen Shot 2017-02-20 at 10.22.19 AM

3 Pirinç Mobilya Kulpları

Vintage görünümleri küçük detaylar ile tamamlamak isteyenlere özel pirinç mobilya kulpları oldukça iyi bir fikir! Gümüş, krom, mat ve parlak desenli seçenekler ile hayalinizdeki vintage mobilyalara tüm detayları ile sahip olun.

collage2

4 Retro Mutfak Bataryaları

Modern ve ufak boyutlardaki mutfak bataryaları gelişmiş işlevsel özellikleri sebebi ile çoğu zaman tercih sebebi oluyor. Hafele’nin işlevsel çözümleri ile retro görünümlü klasik bataryalar da modern özelliklere kavuşuyor. Bu mutfak bataryaları sayesinde hem vintage görünümlere hem de dönebilen gövde, su tasarrufu ve ısı sabitleyici gibi özelliklere sahip olun!

collage1

5 Banyo Setleri

Altın ve bronz renkli banyo setleri ile modern banyolarınıza retro dokunuşlar yapabilirsiniz. Parlak ve mat seçenekler, zevkinize uygun şık ve işlevsel çözümler ile buluşuyor.

collage3