Sonbahar Trendleri

Trendler

Sonbahar yeni trendleri de beraberinde getirdi. Modadan dekorasyona bir sürü değişim yeni sezonda bizleri bekliyor. Yazdan kışa geçerken yapılan bahar temizliklerimize ufak tefek dekoratif değişimleri de ekleyebiliriz. Salonlar, mutfaklar, yemek odaları hatta banyolar bile bu değişimlerden etkilenecek…

Vintage Baharı

Vintage rüzgarları sonbahar ile yeniden evlerimizde esmeye başladı. Bir kaç küçük çerçeve soft renkler ve eski vazolar ile dekorasyonlarınıza vintage görünümler ekleyebilirsiniz. Duvar kağıtları ve renkli yastıklar da vintage trendinin vazgeçilmezleri arasında!

kirklandscom

kirklands.com

Duvarlarda Floral Desenler

Sonbaharın aurasına uygun çiçekli ve kuşlu desenler ile mevsimi evinize davet edin. Krem, kahve rengi, hardal, gül kurusu gibi renkler duvar kağıtlarında tam bir sonbahar atmosferi yaratıyor. Uygulaması da oldukça kolay duvar kağıtları ile mevsim geçişlerinde bile evinizi bambaşka bir ortama çevirebilirsiniz.

bloglovin

bloglovin.com

Sıcak ve Samimi Kitap Köşeleri

Mevsimin getirdiği ağırlık ve içe dönük atmosfer, kendimize ayırdığımız vakitlerin çoğalmasına sebebiyet veriyor. Bu durumdan faydalanarak evde kendinize özel okuma köşeleri yaratabilirsiniz. Yine sonbahar renklerinin ağırlıkta olduğu duvar kağıtları, tüylü yastıklar, rahat bir okuma koltuğu, yeriniz müsaitse küçük bir kitaplık, minik bir sehpa ve yün örtü ile okuma köşeleriniz hazır!

interiorjunkiecom

interiorjunkie.com

Naturel Görünümler

Doğa ile uyumlu görünümler her dönemin trendi. Ahşap dokular, sonbahar bitkileri ve toprak tonları ile dekorasyonlarda doğal görünümleri yakalamak çok kolay. Bu aralar kütük sehpalar, masalar ve paletler ile çok kolay elde edebileceğiniz tasarımlar oldukça trend.

inmyhouseblogspot

in-myhouse.blogspot.com

Screen Shot 2016-09-19 at 11.16.08

Hafele Cacoon Mutfak

Mutfak Adası

Mutfaklarda bir yenilik; ‘’mutfak adası’’ ile tanışın. Hem saklama alanı olarak oldukça kullanışlı hem de tasarım olarak oldukça şık mutfak adaları ile mutfaklarınızı yenileyebilirsiniz…

Screen Shot 2016-09-09 at 14.27.23

Hafele Marin Mutfak