Sofistike Mekanlar

Trendler

Bu trende bayılıyoruz! 2016 dekorasyon trendleri açıklandığında bizi en çok heyecanlandıran trend sofistike mekanların evlere gelişiydi. Geniş yemek odaları, temiz hatlarla dekore edilmiş salonlar ve fonksiyon ile harika görünümü birleştiren mutfaklar…

YEMEK ODASI

Bu mekanlarda ailemizde oturup kocaman bir sofrayı paylaşacağımızı düşündükçe heyecanlanıyoruz. 2016 dekorasyon trendleriyle birlikte mekanlarda nötr renkler hatta mümkünse tamamen beyaz tercih edilirken eşyalarla ve dekoratif objelerle ön planda olmak öne çıkıyor. Bunun için farklı dokuları bir araya getirmek ve farklı materyalleri bir arada kullanmak gerekiyor. Sofiste bir stil için her zaman vintage ile modern birleşmeli. Birbirlerini tamamlayan bu ikili sofistike mekanlar yaratmanın en önemli kuralı. Özellikle yemek odası gibi sosyalleşeceğiniz mekanlarda, mekanın ışık alması ve geniş bir alanda vakit geçirilmesi yemek odasında ayrı bir atmosfer yaratacaktır. Eğer yemek odanız salon ile birlikte ise mutlaka iki mekanı ayıracak dekorasyon objeleri kullanın! Bırakın evinizin her bir alanı kendi adına konuşsun.

Fotoğraf: we-are-scout.com

Fotoğraf: we-are-scout.com

 

Hafele Manhattan Mutfak

Hafele Manhattan Mutfak

 

BANYO

Sofistike bir bayonun ihtiyacı ne kadar az eşya o kadar çok hareket! Fonksiyonelliği ve şıklığı bir arada taşıyan sofistike banyolar kendini yorucu günlerin ardından dinginliğe bırakmak isteyenler için en iyi seçim! Eğer banyonuz bolca ışık alıyorsa mutlaka banyonuzda bir kaç değişiklik yapmalı ve gün ışığını iyice içeri almanın yollarını aramalısınız. Beyazın ön plana çıktığı duvarlar, resimler ve demeç niteliğinde dekoratif ürünlerle banyonuzu yenileyin!

Fotoğraf: centsationalgirl.com

Fotoğraf: centsationalgirl.com

 

Hafele Serene Banyo

Hafele Serene Banyo