Sezonun Ayrılmaz 3 Dekorasyon Trendi

Trendler

Sezonun birbirinden ayrılmaz 3 trendi ile dekorlarınıza yenilik katmaya ne dersiniz? Dekorasyonlara sadelik getiren pastel tonlar, modern görünümlü geometrik tasarımlar ve nostaljik bakır malzemeler ile sezon trendlerini yakalıyoruz.

Pastel Bir Dünya

Dekorasyonda bir kaç yıldır süregelen pastel trendi hakimiyetini bu sezon da ilan etti. Bir zamanlar çocuk odalarını süslemek için kullanılan bu renk tonları, zamanla evin tüm odalarında kendisine yer edinmeye başladı. İçerisinde bulunduğu mekanlara sadelik ve beraberinde dinginlik getiren bu tonları duvarlarınızda, halılarınızda ve mobilyalarınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Pantone’nin hem 2016’da hem de 2017’de favori renkler arasında gösterdiği pasteller arasında bu sezon en sevilenleri niagara mavisi, primrose sarısı ve pudra ve pembe arasında geçiş yapan pale dogwood!

Geometri Dersi

Ev dekorasyonlarınızda farklı formlara yönelmeye ne dersiniz? Modern görünümlü bir yaşam alanı için size önerimiz birbiri ile uyumlu farklı formları bir arada kullanmanız. Eviniz için seçtiğiniz pastel tonlar ile duvarlarınızda geometrik şekillere yer verebilirsiniz. Farklı boyutlarda üçgen, altıgen ve kare raflar da trendin olmazsa olmaz parçaları arasında! Farklı formlarda vazolar ve mutfak eşyaları da tercihler arasında!

Bakırları Parlatın!

Bakır eşyaları tozlu raflardan indirmenin tam zamanı! Evlerinizde nostaljik bir görünüm için son trend bakır materyellere yer açın! Bakırlar yaşam alanlarınıza çok kolay uyum sağlayabilir. Mekanlarda hemen göze çarpan bir görünüme sahip olduğu için yıldız parça olarak konumlandırabilirsiniz. Modern bir salonda ya da banyoda tek bir parça parlak bakır atmosferi bambaşka bir yere taşıyabilir!

Pastel tonlarla oldukça uyum sağlayan bakırlar geometrik formlarla modernize bir şekilde yeniden hayat buluyor. Geometrik formlarda sehpalar, vazolar, raflar hatta aynalar ile bu üç trendi kolaylıkla birleştirebilirsiniz.