Salonda Kullanabileceğiniz 5 Muhteşem Hafele Çözümü

İyi Fikir

Modern, özgür ve işlevsel çözümleri iyi fikirler ile buluşturan Hafele, yaşam alanlarınızın her kategorisinde yer almaya aday. Küçük çözümler ile mekanlarınızda büyük farklar yaratmak için siz de bu 5 çözüme salonlarınızda yer açın!

1 Katlanır Koltuk ve Yatak

Küçük yaşam alanlarında hareket özgürlüğünüzü artırmak ve modern görünümlere sahip olmak için tek bir hareketle koltuğu saniyeler içinde yatağa dönüștüren işlevsel sistemler ideal bir seçim!

collageson

2 Farklı Açılımlı Kapak Sistemleri
Oturma alanlarının kütüphane, vitrim da büfe gibi farklı amaçlara yönelik depolama birimleri, her malzemeye ya da tasarıma göre farklı kapak sistemi gerektirir. İhtiyacınıza yönelik düșer, kalkar ya da kayar kapak sistemlerinden birini ya da bir kaçını tercih edebilirsiniz. Özellikle küçük metrekareli salonlarda tüm mobilyalara yer açabilmek ve kolay ulaşım sağlayabilmek adına kayar kapak sistemleri büfeler, dolaplar ve tüm kapalı raf sistemleri için iyi bir fikir!

Screen Shot 2017-02-23 at 3.27.01 PM

3 Aydınlatma Sistemleri

Yalın görünümlerin en büyük destekçisi zarif ışıklandırmalar yaşam alanlarınıza yumuşak bir dokunuş yapacak. İhtiyacınıza ve zevkinize göre duvar panellerinizde, raflarınızda, süpürgelik- lerinizde ve çekmece içlerinizde kullanabilirsiniz. Hem şık bir görünüm hem de yalın bir aydınlatma için salonlarınızda aydınlatma sistemlerine yer verebilirsiniz.

Screen Shot 2017-02-21 at 4.10.41 PM

4 Mobilyaya Entegre Ses Sistemi

Her daim müzik ile beslenen modern yaşam alanlarına yüksek teknoloji ile iyi fikirler sunan Hafele, mobilya entegre ses sistemleri ile atmosferinizi yenileyecek. Mobilya içine gömülebilen

ve farklı yüzeylerin titreșimine göre ayarlanan sistem, mobilyanın her bir parçasının ses ak- taran bir hoparlöre dönüșmesini sağlıyor.

sm_01_fin

5 Hareket Özgürlüğü Sunan Kapılar

Menteşeli kapılar yaşam alanlarımızın önemli bir alanını kullanmaz hale getirir. Duvarın bir parçası haline gelen, kapılarınızın kolayca kaymasını sağlayan ve size daha fazla yer kazandıran Hafele duvar içi kayar kapı sistemleri ile hareket özgürlüğüne olanak sağlayın!

Screen Shot 2017-02-21 at 4.00.47 PM