Oğlak Burcunun Dekorasyon Stili

İyi Fikir

Oğlak burcu geleneksel karakteriyle, ev dekorasyon stilinde karakterinden beslenen burçlardan. Oğlak burcu doğası gereği dünyevi ve geleneksel yapısından ilham alıyor ve her zaman evinde zamansız parçalara yoğunlaşıyor. Kahverenginin koyu tonları, yeşil ve gri Oğlak burcu için açık renk tonlarından her zaman daha iyi bir kombinasyon sağlıyor evinde.

Fotoğraf: bloglovin.com

Fotoğraf: bloglovin.com

 

Rustik, tuğla bir duvar ve içine gömülü bir şömine, büyük abajurlar, değerli heykelcikler ve prestijli avizeler Oğlak burcunun evinde görebileceğiniz dekoratif objelerden. Oğlak burcu evinde mutlaka sanata dair bir şeyler barındırır. Tablolardan çok objelere yoğunlaşan Oğlak burcunun evinde değerli çaydanlıklar, vazolar ve çoğunlukla porselen materyaller görülür ve görülmeye değerdir. Sahip olduğu eserleri büyük bir titizlikle sergilemeyi başaran Oğlak burcu dekoratif çözümlerini bile her zaman çok şık bir şekilde sunmaya özen gösterir. Özellikle salonda pirinç obje ve aksesuarlar barındırmayı sever; bir kaç duvar aynası, çerçeve ve hayvan silüetli objeler. Karakteristik özelliklerinden ilham alan Oğlak burcu evinde bitki barındırıyorsa bu genelde, uzun yaşayan ve her zaman bakabileceği, istikrarlı bir bitki olmalıdır. Dekoratif duruşu ve güzel görüntüsüyle bonzai ağacı Oğlak burcu için en iyi seçimdir!

Fotoğraf: housetohome.co.uk

Fotoğraf: housetohome.co.uk

 

Oğlak burcunun yatak odası tıpkı kendisi gibi zarif, sıcak ve gelenekseldir. Koyu, zengin kış tonlarını yatak odasında kullanmayı tercih eden Oğlak burcunun renkler, kahverengi ve bordodur. Ahşap yatak odasının vazgeçilmez bir materyalidir. Özellikle kendini gösteren iri meşeden bir yatak başı Oğlak burcunun yatak odasını tanımlayan dekoratif objelerden. Oğlak burcu yatak odasındaki her şeyin en üst kalitede olmasına dikkat eder. Seçtiği objelerin ayrı ayrı dikkatleri toplaması tercih edeceği bir şey olduğu için seçtiği objeleri ona göre yerleştirir. Yatak odasında değerli bir halı ve zamansız bir komodinle birleşmiş abajurlar görmek mümkündür.

Fotoğraf: elorablue.tumblr.com

Fotoğraf: elorablue.tumblr.com

 

Oğlak burcu için mutfak demek kesinlikle geleneksel bir İngiliz taşra mutfağı gibi olmalıdır. Mahun, ceviz ve meşe ağaçlarıyla döşenmiş ahşap ağırlıklı bir mutfak ve seramik detaylar Oğlak burcu için sıcacık bir ortam yaratır. Mutfağın geri kalanında vintage detayları görmeyi seven Oğlak burcu antik renkli kuğu boynu şeklinde bir musluğa ve aynı renkteki mutfak kulplarına  asla hayır diyemez! Oğlak burcu için dekorasyon küçük detaylarda saklıdır.

Hafele Carolina Mutfak

Hafele Carolina Mutfak

 

Fotoğraf: interior-design-home.tumblr.com

Fotoğraf: interior-design-home.tumblr.com