Nostaljik Tasarımlar

Trendler

Trendlerde geri dönüşler her dönem görmeye alıştığımız bir düzen haline geldi. 70’ler, 80’ler hatta 90’lar modernize milenyum tasarımları ile harmanlanarak modadan dekorasyona her alanda karşımıza çıkıyor.

Retro Salonlar

Neon tonlar, çiçekli duvar kağıtları, yuvarlak köşeli mobilyalar ve belki birkaç küçük vintage dekoratif ile retro görünümlere sahip olmak çok kolay. Size önerimiz büyük annelerinizden kalan küçük dekoratif objeleri özenle saklamanız, her an yeni bir trende dönüşebilirler!

matthieu-salvaing-interior-photography

trendland.com

Vintage Tasarımlar Mutfaklarda!

Soft renklerin teknolojik mutfaklar ile buluşması uyumsuz görünümlere sebep olabiliyor. Size önerimiz ahşap görünümlere yönelmeniz. Beyaz ahşabın teknolojik ürünler ile olan muhteşem uyumu sizi şaşırtabilir. Yalın renkler, ahşap mobilyalar ve renkli çiçekler ile mutfaklarımızda retro görünümlere hazır olun…

Hafele Hermes Mutfak

Hafele Hermes Mutfak

Huzurlu Yatak Odaları

Retro görünümler yatak odalarına da farklı bir hava katıyor. Etnik desenler, bolca konforlu yastık ve sıcacık kilimler ile retro trendini yatak odalarınıza taşıyın. Haki, turuncu, kırmızı gibi baskın renkler kullanarak bu trendi ön plana çıkartabilirsiniz. Özellikle küçük yatak odalarında sıcak ve samimi bir hava yaratmak için nostaljik parçalardan faydalanabilirsiniz. İrili ufaklı saksı çiçekleri her trende olduğu gibi retroya da oldukça yakışıyor. Kütüphane ve duvar raflarını da unutmayın!

bloglovin.com

bloglovin.com

Banyolarda Bambaşka Görünümler

Retro trendi mekanların sadece belli başlı çok kullanılan odalarında değil yatak odalarından banyoya kadar uygulanabilirliği olan bir trend. Soft renkler, nötr fayanslar ve doğru ışık kullanımı ile retro banyolar evlerinizde. Dilerseniz musluk başlıklarını, kapı kollarını ve dolapları da vintage parçalardan seçerek bu trendi destekleyebilirsiniz.

trendland.com

trendland.com

Mükemmellik Detaylarda Saklıdır

Evlerinizi bir trend ile baştan aşağı yeniden düzenlemektense ufak detaylar ile trendin takipçisi olabilirsiniz. Nostaljik görünümlere sahip olmak için varaklı bir ayna, oval bir vazo ya da vintage çerçeveler kullanabilirsiniz. Eski radyolar, gramafon ve ahizeli telefonlar da yeterli olacaktır.

trendland.com

trendland.com