Modern Mekanlarda Yeni Nesil Yüzeyler

İyi Fikir

Ev dekorasyonlarımızı mümkün seviyede modern çizgiler ışığında tamamlamaya özen gösteriyoruz. Hızla değişen moda kültürünü yakalamak her daim kolay olmasa da dekorasyonlarımızda yaptığımız tercihler bizleri uzun bir süre mutlu edebiliyor. Özellikle marka ve ürün konusunda doğru tercihlerde bulunduysak hem şıklık hem de kalite adına memnuniyet yaşıyoruz.

Bu noktada bizler adına yenilik peşinde koşan ve ev içi konforumuzu düşünen Häfele bizlere hem şık hem de işlevsel çözümler sunmaya devam ediyor.

Peki,  Häfele Bizlere Ne Yenilikler Sunuyor?

Her ürün bazında yeniliğin öncüsü olan Häfele, son olarak da bizlere yeni nesil yüzey koleksiyonlarını sundu. Boyut ve kalınlıklara getirdiği yeni standartlar ile ezberleri bozarak alışılmışın dışına çıktı. Aynı zamanda bütünsel bir görünüm sağlayan kusursuz bitişler ve şık seçenekler ile mimar ve tasarımcılara geniş bir yelpaze oluşturdu. Bakalım Häfele, yeni nesil mekân çözümleri için önerdiği inovatif yüzey koleksiyonlarıyla bizlere neler sunuyor?

Brüt güzellik; Malzemenin en saf ve yalın hali

Ahşap ve metalin uyumunu evlerimize taşıyan Häfele endüstriyel bir görünümden ziyade şıklık ile harmanlanan mimari bir görünüm yansıtıyor. Yüzeylerin kendine özgü karakteristik dokusu, taş, ahşap ve camın uyum içerisinde kullanılması dekorasyonlarımıza bambaşka bir hava katıyor.  Beyaz tonlardan başlayarak grinin sıcak tonlarına yayılan yüzeyler mutfak, banyo, giyinme alanı ve vestiyer gibi alanlardaki mobilyalarda rahatlıkla kullanılabiliyor.

Doğanın özü; Ahşabın yumuşaklığı

Ahşap ürünler bizlerde sıcaklık ve yaşanmışlık hissi uyandırıyor. Bu doğal dokunuşlar mimaride olduğu kadar mutfak ve mobilyalarımızda da şık bir görünüm yaratıyor. Ağaçların kendine özgü izlerini ve renklerini ev dekorasyonlarımızda yansıtmak istiyorsak, Häfele’nin yüzey  tasarımları adeta bizler için üretilmiş diyebiliriz.

Mermere övgü; Yeryüzünün kaynağından evlerimize servis

Asil görünümü ve dayanıklılığı ile gönlümüzde taht kurmayı başaran mermer tasarımlar artık evlerimizin her yerinde. Häfele, mimari bakışını kullanarak mermere modern bir hava katıyor ve ev dekorasyonlarında bizlere farklı bakış açıları kazandırıyor. Parlak ve pürüzsüz görünümü ile mermer tasarımlar gönlümüzde taht kurmayı şimdiden başardı.

Saf ve pürüzsüz; Parlaklığın büyüsü

Häfele inovatif ve akılcı bir öneri ile akriliğin cezbedici etkisini dekorasyonlarımıza taşıyor. Akrilik, görsel bütünlüğü sağlayan, parlaklık etkisini tezgâhtan kapaklara kadar her yüzeye taşıyan kurtarıcı bir malzeme. Cam görünümlü akrilik yüzeyler dekorasyonlarımızı tamamlayan nadir parçalardan olmasının yanında dayanıklı ve uzun ömürlü olma özelliği ile de bizlere her zaman ilk günkü yeni görünümü yaşatıyor.

Metalik yansımalar; Geleceğe değil, şimdiye odaklanın

Yeni mimaride bizler tasarımlarımızda teknolojik ögeleri gizlemek isterken bir şekilde de varlığını hissettiren dokunuşlar aramaya başladık. Beklenti bu yöne çevrilince mimari tasarımdaki değişiklikler tekrar gözden geçirildi ve isteklerimize cevap niteliğinde tasarımlar oluşturuldu. Häfele bu noktada bizlere ahşap malzemeler ile uyum sağlayan metalik dokunuşlar ve detaylar yarattı. Kendi zevklerimize göre tasarlama imkânı sunulan yüzeyler opak renklerde siyah, beyaz ve alüminyum eloksal seçenekli çerçeveler, süt beyazı, satine ya da bronz cam kapaklar ve özel kulplarla bütünleşince vazgeçilmez tasarımsal ögelere dönüştü.

Zamansız Klasik; Neo-baroktan bohem klasiğe yolculuk

Geçmişten gelen izleri günümüz modern anlayışı ile birleştirerek evimizde nostaljik bir hava yaratmayı severiz. Neo-barok tarzı da bizler için modası hiç geçmeyen stillerden biridir. Häfele ile tarihten gelen geleneksel çizgileri çağdaş tekniklerle birleştirerek evlerimizde klasik ezgiler yaratmamız mümkün. Gümüş varak / beyaz ve altın varak / krem renk seçenekleri ile de zevklerimize hitap etmeyi başaran Häfele Concept, dekorasyonlarımızda her daim yenilik peşinde!