Mobilya Tamamlayan Elbise Askısı Modelleri

İyi Fikir

Elbise askıları farklı tür ve çeşitlerde olabildiği gibi plastik, ahşap ve kadife malzemelerle şekillendirilerek üretilmektedir. Boyutu ve şekline göre her ihtiyaca uygun olarak bulabileceğiniz elbise askısı modelleri doğru seçimi yapabilmek adına iyi bir araştırma yapmak gerekir. Mobilyalar ve ev dekorasyonu alanında olduğu gibi askılarda da yeni trendleri takip etmek doğru seçimi yapmanız için oldukça faydalı olacaktır. Bu içeriğimizde size elbise askısı modellerinde dikkat etmeniz gereken faktörleri sıralıyoruz. İşte, mobilyaları tamamlayan elbise askısı modelleri!

Elbise tipine göre elbise askısı modelleri

elbise askısı modelleri, elbise askıları

Elbise askısı modelleri, asacağınız elbise tipine göre tasarlanarak üretilir. Temelde pantolon, gömlek veya bluzlar için kullanılır. Ancak günümüzde her türlü elbise için uygun olarak dizayn edilmiş askılar mevcuttur. Örneğin, kemer ve hassas giysiler için aryı modelleri görmek mümkündür. Diğerlerine göre daha ağır olan eşyalar için ise palto veya ceket askılarını kullanmak daha uygun olacaktır. Kravat askısı, çizme askısı ve ayaklı askı gibi çeşitli elbise askısı modelleri de mevcuttur. Elbise dolabını doğru kullanabilmek ve evinizin içinde mobilyalarınızla uyum sağlamak için elbise çeşitlerine uygun elbise askısı modelleri tercih edilmelidir.

1.Ahşap elbise askısı

Pantolonlar, ceket ve paltolar için ağrı sayılabilecek eşyaların asılmasına uygun olan ahşap elbise askıları, hacimli eşyaları taşıyabilme kapasitesine sahiptir. Bu nedenle daha sağlam olan ahşap malzeme tercih edilir. Siz de dayanıklı ve güçlü tip elbise askısı tercihinizi ahşaptan yana kullanabilirsiniz. Zamanla yıpranmayan ve bükülmeyen ahşap askılar tüm odalarda güvenle kullanabilmek de ayrıca tercih sebebidir.

2.Hassas elbise askısı

Özen gösterdiğiniz hassas elbiseler için kumaşa zarar vermeyecek elbise askısı modelleri tercih edilmelidir. Kolları kumaş olan askılar sürtünmeyi en aza indirir. Böylece astığınız eşyaları uzun süre yıpranmadan kullanabilir, güvenle saklayabilirsiniz. Genellikle ince kumaşlar, gömlekler ve özel elbiseler için hassas elbise askıları kullanılmaktadır.

3.Kemer ve kravat askısı

Kemerler için asacak yer bulmak her zaman zordur. Buna çözüm bulmak adına tercih edilebilen kemer askıları, birçok kemeri bir arada saklamaya elverişlidir. İşleviyle fayda sağlarken aynı zamanda odanızdaki estetik görünüme ve düzene katkı sağlamaktadır. Kemer haricinde atkı ve şallar için de kullanılabilmektedir. Kravatlar için ise kaymayı önleyen kadife kravat askısı, aksesuarlarınızı özenle saklamanıza yardımcı olur.

4.Çizme askısı

Çizme, bot ve benzeri eşyaları düzenli biçimde bir arada tutmak ve güvenle asmak için çizme askısı kullanılmaktadır. Çizmeleri ve botları saklamanın zor olduğu dolaplara nazaran çok daha rahat ve şık bir kullanıma sahiptir. Sahip olduğu kavrama oluklarıyla farklı ağırlıktaki eşyaları taşıyabilir. Çizme, bot ve ayakkabılarınızı güvenli bir şekilde korumak için çizme askısı kullanmayı tercih edebilirsiniz.

5.Ayaklı elbise askısı modelleri

Ayaklı elbise askısı modelleri günümüzde en çok tercih edilen türlerden biridir. Kullanım kolaylığı sebebiyle kısa sürede giyilebilen eşyalar için tercih edilmektedir. Pratik ve rahat biçimde kullanılabilir. Ayrıca dekorasyonun tamamlayacağı ögelerinden birini oluşturur. Bu nedenle mobilyalarla uyum içerisinde olan elbise askısı modellerinden biridir.

Mobilyaları tamamlayan elbise askısı modellerini tercih etmek doğru ev dekorasyonu için katkı sağlar. Elbise askısı ve dolap uyumu da bunlardan biridir. Askıların kullanılacağı dolabın kullanıma elverişli olması, alandan en verimli şekilde yararlanılabilmesini sağlar. İyi bir dolap ve elbise askısı, tüm eşyalarını kolay ve güvenli biçimde zarar görmeden saklamanızı ve dilediğiniz zaman kullanabilmenize yardımcı olur.

Elbiselerin düzen içerisinde korunması ve yıpranmaması için doğru askı modelleri tercih edilmeli, iyi seçimler yapılmalıdır. Gardırobunuzdan en iyi şekilde nasıl yararlanabileceğinizi görmek için Hafele Concept ile hemen iletişime geçin. Hafele Concept, giysilerinizi verimli ve zarar görmeden saklamanız için size yardımcı olacaktır.