Mobilyaları Tamamlayan Elbise Askısı Modelleri

İyi Fikir

Plastik, ahşap ve kadife arasında çok sayıda elbise askısı malzemesi türü ve çeşitli şekiller, boyutlar ve formatlar vardır. Eğer bir elbise askısı ile ilgili daha önce bir araştırma yapmadıysanız, o zaman doğru askıyı seçmek biraz kafa karıştırıcı olabilir. Sonuçta dikkate alınması gereken birçok faktör bulunur. Devamlı olarak yeni trendlerin de gelmesiyle beraber ayaklı elbise askısı dahil olmak üzere pek çok model arasında kendinizi kaybolmuş hissedebilirsiniz. Bu sebeple elbise askısı seçiminde dikkat etmeniz gereken unsurlardan bahsettik.

Asmak istediğiniz kıyafete uygun elbise askısı modelleri

Tüm askılar aynı modele sahip değildir. Bazı askılar, bağlar ve hassas aksesuarlar gibi belirli giyim eşyaları için daha uygundur, diğerleri ise palto ve ceket gibi daha ağır eşyalar içindir. Buluz askısı, çizme askısı ve ayaklı askı gibi çeşitli elbise askısı modelleri mevcuttur. Dolabınızı en iyi şekilde organize etmek ve odanız içerisinde bir uyum yakalamak istiyorsanız bu modelleri bilmeniz gerekir.

1.Pantolon askısı

Pantolonlar daha ağır giyim ürünleri olma eğiliminde olduğundan, en iyisi sağlam bir çapraz çubuğa sahip sağlam bir ahşap askı almanızdır. Ahşap elbise askıları, en hacimli pantolonlarınız veya tulumlarınız için bile bol miktarda ağırlık taşıyabilmesi nedeniyle mükemmel bir seçimdir.

2.Kemer askısı

İdeal kemer askısı, aynı anda birden fazla parçayı saklamanız için birçok kol sunan bir askıdır. Kaymaz kravat veya kemerli döner askı, gardırobunuzdaki her kemeri, atkıyı veya aksesuarı saklamak için ideal bir seçimdir.

3.Hassas giysiler için askı

En narin parçalarınız olağanüstü bir özenle işlenmelidir. En hassas kravatlarınızın veya ince eşarplarınızın ömrünü uzatmak için özel elbise askıları tercih etmeniz gerekir. Kumaş kaplı kollar sürtünme sağlar, böylece yere düşmezler ve yumuşaklıkları yırtılmalara karşı koruma sağlar.

4.Kravat askısı

Ofis ortamında çalışıyorsanız muhtemelen büyüyen bir kravat koleksiyonunuz vardır. Kravatlarınızı düzgün bir şekilde saklamak için asılı kadife astarlı bir organizatör alabilirsiniz. İnce kravatlarınızı yırtabilecek takılmaları önlemek için bu askılar yumuşak kumaşla sarılır ve kadifeden kaynaklanan sürtünme kayma sayısını azaltır.

5.Çizme askısı

Çizme askısı, çizmeleri ve botları güvenli, verimli ve kompakt bir şekilde asmak için tasarlanmıştır. Bu elbise askıları, en sert ve en ağır botları kaldırmaya yardımcı olmak için klipslerde kavrama oluklarına sahiptir. Moda ayakkabılarınızı güvenli bir şekilde saklamak ve korumak için çizme askısı kullanmayı tercih edebilirsiniz.

6.Ayaklı askı

Ayaklı askılar kırışmamasını istediğiniz ve kısa süre içerisinde giyeceğiniz kıyafetler için idealdir. Ayaklı askılar dolabın dışarısında yer aldığı için mobilyalarınızla uyum içerisinde olması daha da önemlidir. Odanızdaki eşyaların yapım materyaline ve rengine göre odanız için en uygun ayaklı elbise askısına karar vermeniz mümkündür.

Özellikle yatak odalarındaki mobilyalara, ahşap elbise askıları çok iyi bir uyum sağlamaktadır. Bu askılar zamanla bükülmez veya kırılmaz, bu nedenle spor montlar veya takım elbise ceketleri için idealdir.

En iyi askılar bile onlar için doğru dolap olmadan pek bir işe yaramayacaktır. Alanınızdan en iyi şekilde yararlanmanızı sağlamak için dolabınızın kullanışlı ve erişilebilir olması önemlidir. İyi bir dolap ve elbise askısı, giysilerinizi düzenli tutmak ve tüm sezon boyunca harika görünmek için işinize yarayabilir. Sıradan askılarla dolabınızın giysilerinizi mahvetmesine izin vermeyin. Giysilerinizi korumak için kaliteli askılara yatırım yapın ve bugün özel bir dolapla gardırobunuzdan en iyi şekilde nasıl yararlanabileceğinizi görmek için Hafele Concept ile hemen iletişime geçin. Hafele Concept, giysilerinizi verimli ve zarar görmeden yerleştirmeniz için size yardımcı olacaktır.