Mobilya Sektörünün Nabzının Attığı Interzum Nedir?

İyi Fikir

1959 yılında kurulan Uluslararası Ağaç işleri ve Mobilya Üretimi Fuarı Interzum Cologne, iki yılda bir Köln şehrinin Koelnmesse GmbH fuar alanında düzenleniyor. Uluslararası bir ticaret fuarı olan Interzum, sektöründe öncü firmaları ağırlıyor. Fuara katılan başlıca sanayi grupları; iç dekorasyon, mobilya endüstrisi, ev dekorasyonu, hizmetler, ticaret, meslek, üretim, imalat, işleme gibi dallar. Fuar; girişimciler, tasarımcılar ve mimarlar için adeta bir ilham kaynağı niteliğinde. Özgün tasarımlar ve teknolojik ekipmanlar yenilikçi fikirler ile birleşince, Interzum fuarı sektör temsilcilerinin de vazgeçilmezi haline geliyor.

Fuar, dünyanın dört bir yanından katılımcıları ağırlıyor. Türkiye’de her geçen sene çeşitli sektörlerde kendini geliştiren firmaların sayısı arttığından, fuara katılan firma sayısı da artıyor. Bu da Türkiye piyasasının dünyada yaygınlaşmasına ve tanınmasına imkan sağlıyor. Interzum 2019 fuarında firmalar ürünlerini geniş kitlelere tanıtma imkanı bulurken aynı zamanda da bulunduğu sektörde yeni bağlantılar edinebiliyor. Häfele Türkiye, sektörün öncüsü olarak fuarda ülkemizi temsil ediyor.

Fuar, katılımcıların yenilikleri görmeleri, trendleri takip etmeleri, pazar araştırması yapmaları ve yeni fikirler edinmeleri açısından oldukça faydalı.

 

Häfele Neden Interzum’da Yer Alıyor?

Katılımcı firmalara yenilikçi güçlerini gösterme imkanı tanıyan Interzum; LED aydınlatma ve ses, mobilya bağlantıları, gardırop ve dolap sistemleri, sürgülü çözümler ve kapaklar hakkında birçok yenilik barındıran Häfele’yi de ağırlıyor. Daima konforu artırma peşinde olan ve teknoloji ile işlevselliği birleştiren Häfele, fuarda en çok ziyaret edilen markaların başında gelirken marangozlar, mimarlar, müteahhitler, planlamacılar ve proje uzamanları tarafından da oldukça ilgi görüyor.

 

Yeniliklere açık, evinde teknoloji ve işlevselliği birleştirmek isteyen herkesin dikkatini çeken Häfele, fuarda geleceğin teknolojilerini katılımcılara sunuyor. Geniş ürün yelpazesi ile mobilya endüstrisine akıllı çözümler getirerek, dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Planlaması, kurulumu ve kontrolü kolay ürünler ile kullanıcıya kedisini kabul ettirirken, ustaların da işini kolaylaştırıyor. Böylece Häfele deneyimini herkesin zahmetsiz ve hızlı şekilde yaşayabilmesini sağlıyor.

Fuarın en gözde ürünlerinden biri, üstün teknolojisiyle adından söz ettiren Häfele Connect. Bluetooth bağlantısı ile uyumlu tüm ürünlerde kullanılan Häfele Connect teknolojisi ile ev içinde kontrolü elinde tutan kullanıcı, aynı zamanda rahatlığın tadını da çıkarıyor. Bu sistem sayesinde, mobilyalara eklenen Loox LED aydınlatmaların renk tonu ve yoğunluğu istendiği gibi ayarlanabilirken, tanımladığı ses sistemi sayesinde de müzik keyfi yaşanıyor.

Her zaman yeni çözümler ile evlerinize konfor ve teknolojiyi getirmeye çalışan Häfele, şimdi dünya markalarını da etkileme yolunda ilerliyor.