Küçük Metrekarelere Büyük Çözümler

İyi Fikir

Küçük alanları pratik çözümler ile daha işlevsel hale getirmek günümüzde bir gereklilik haline geldi. Küçük metrekarelerde ne kadar az eşya kullanırsanız alanı o kadar geniş tutarsınız. Mekanı geniş göstermek ve atıl köşeleri işlevsel hale getirmek ise yaşam kalitenizi artıracaktır!

Kullanışlı Oturma Odaları

Özellikle stüdyo dairelerde, home officelerde ve küçük metrekareli evlerde oturma odaları yatak odaları ile aynı alanda olmak zorundadır. Yerden kazanmanızı sağlayacak açılır – kapanır koltuk sistemleri bu tip eş zamanlı odalar için oldukça iyi bir fikir! Küçük metrekareleri ferah gösteren en önemli etkenlerden biri de aydınlatmadır. Yine yerden kazanmanızı sağlayacak duvar aplikleri ve tavan aydınlatmaları tercih edebilirsiniz. Duvarların açık ton ve mobilyalar ile tonsürton bir uyum yakalaması da alanlarınızı olduğundan geniş gösterecektir.

Mutfaklarda Pratik Çözümler

Özellikle eski mimarilerde mutfaklar daha küçük tasarlanmıştır. Küçük metrekareli mutfakların sayısının fazla olması, pratik fikirlerin gerekliliğini de artırmış. Çok fazla depolama alanına ihtiyaç duyan, tezgah, beyaz eşya ve çoğu zaman yemek masası da içinde bulunan mutfaklar için Häfele’de pek çok işlevsel çözüm mevcut. Çöp kovaları, deterjanlık gibi mutfak eşyalarını atıl kalan eviye altlarında kullanmanızı sağlayan sistemler, tek bir hareketle tezgahtan mutfak barına dönüşen çözümler ve açılır – kapanır masa sistemleri ile artık mutfaklarınız çok daha işlevsel

Hareket özgürlüğünüzü maksimum seviyeye çıkartan ve dolaplara yeni bir açılım getiren kalkar kapaklar da mutfaklarınız için oldukça pratik!

Antrelerde Hareket Özgürlüğü

İçten kayan cam kapaklı, opsiyonel yavașlatma mekanizmalı ve 16 kg’a kadar tașıma kapasiteli ayakkabılık ile antreleri sıkıştıran fazlalıkları şık bir şekilde depolayın. Kayar kapakla açılan bu ayakkabılık hem hareket alanınızı genişletecek hem de antrelerde şık bir görünüm oluşturacak.