Koç Burçları İçin Dekorasyon Önerileri

Burçlar

Astroloji ile ilgilenenler, insan doğduğunda dünya hangi burç sisteminin etkisinde ise, o kozmik dalgalara maruz kaldığımızı söyler. Hatta burçların kişilik özelliklerinden kişisel zevklere kadar birçok noktada etkili olduğunu da eklerler. Bizler de ev dekorasyonumuzu tamamlarken moda akımının yanında kişisel zevk ve karakteristik özelliklerimizi ön planda tutarız. Çünkü zamanımızın çoğunu geçirdiğimiz ev veya ofislerimizden keyif almak isteriz. Bu noktada burçlarımız kişisel zevklerimize yön vermektedir.

Yeni Başlangıçları Temsil Eden Koç Burçları Ev Dekorasyonunda Nelere Dikkat Eder?

Lider ruha sahip olan koç burçları için rahatlık çok önemlidir. Bu yüzden ev dekorasyonlarında kullandıkları mobilyaların konforlu ve kullanışlı olmasına dikkat ederler. Ateş grubu burçlarından olan koçlar, kırmızı ve bordo rengi, dekorasyonlarında mutlaka kullanırlar. Çünkü kırmızı rengin yaydığı o yaşam enerjisi ve dinamizm tam olarak koçları temsil eder. Ev dekorasyonlarında kendine has, cesur ve öz güvenli tasarımlara yönelirler. Sıradanlıktan çıkıp, farklı olmayı ve kendilerinden bahsettirmeyi severler. Fakat bunu yaparken süs ve abartıdan uzak durarak, sade ve şık çizgiden ilerlerler. Aynı zamanda sıkılgan bir yapıya sahip olan koç burçları temizliğe fazla zaman ayırmaktan hoşlanmazlar. Bu sebeple dekorasyonlarını tamamladıkları mobilyaları seçerken bol çekmeceli ve depolama alanı fazla olan, dağınıklığı kaldıracak işlevsel parçaları tercih ederler.

Häfele Concept, işlevsel koleksiyonları ile koç burçlarına hem şık hem de kullanışlı alternatifler sunar. Yemek için yaşayan değil, yaşamak için yemek yiyen koç burçları, mutfak dekorasyonlarını tamamlarken fonksiyonelliği ön planda tutarlar. Çünkü ev dekorasyonlarında mutfak, onlar için öncelik verecekleri mekanlardan değildir. Häfele Concept, tezgah altı kiler ve boy kiler sistemleri, kafes raf sistemleri ve çekmece içi organizasyon sistemleri ile koç burçlarının mutfaktan beklediği işlevselliği sunar ve aynı zamanda düzenli bir görünüm kazandırır.

Rahatlığına düşkün olan koçlar için yatak odası, dekorasyonlarında en önem verdikleri mekandır. Koçlar ferah ve düzenli görünümden hoşlandıkları için ne kadar az eşya varsa o kadar mutlu olurlar. Yatak odalarında da en çok yer kaplayan mobilya, giyinme dolaplarıdır. Häfele Concept GiyinmeOdaları; kravatlık, çanta askıları ve kullanımı pratik depolama sistemleri ile koçları mutlu edecek düzenli görünümün yaratılmasına olanak sağlar. Giyinme dolaplarına eklenen çok amaçı askılıklar, kravatlık ve fularlıklar, mobilyalara monte edilen çok amaçlı sepetler ve katlanabilir ütü masaları, dolaplarınızın uzanamayacağınız yüksek bölümlerine bile kolayca ulaşabileceğiniz depolama sistemleri gibi işlevsel parçalar koleksiyonu daha da kullanışlı kılar. Böylece aradıklarını kolayca bulabilecekleri yeni bir giyinme odası deneyimi elde edebilirler.

Eğer siz de dinamik, işlevsel ve farklılık yaratan tasarımlardan hoşlanan bir koç burcuysanız Häfele Concept koleksiyonlarına bir göz atmalısınız.