Mıx&match Mutfak Tezgahları

İyi Fikir

Mutfaklarımızı nasıl daha iyi gösterebileceğiz diye düşünüp dururuz. Hem farklı hem dekoratif hem de fonksiyonel mutfaklar her zaman biz en çok vakti mutfakta geçiren insanlar için kaçınılmazdır.

Mix&Match Türkçe’ye en basit olarak karıştır&yakıştır olarak çevirebileceğimiz, son zamanların yükselen trendi artık dekorasyon dünyasına da girmeyi başardı. 2016’nın yükselen trendlerinden Mix&Match stilini mutfağınıza taşımanın tam zamanı!

MIX

Mix&Match’i mutfak tezgahlarınızda uygulamadan önce tarzları karıştırmayı seven biri misiniz ona karar vermelisiniz. Her zaman minimal ile rustiğin uyumu size çekici geliyorsa, renkler sizde etkileyici çağrışımlar yapıyor ve karıştırmaya bayılıyorsanız siz o’sunuz! Mutfağınızı farklı dekorasyon dünyalarına açmaya hazırsınız demektir. Karıştırırken özellikle farklı renkte ve dokudaki materyalleri bir araya getirmeye dikkat etmelisiniz. Mix&Match trendini dekorasyonda kullanabiliyor olmanın en önemli etkeni farklı doku ve renkteki ürünlerin bir araya gelmesi.

Fotoğraf: bhg.com

Fotoğraf: bhg.com

 

Hafele Cacoon Mutfak

Hafele Cacoon Mutfak

 

MATCH

Sevdiğiniz parçaları karıştırdıktan sonra sıra geliyor onları yakıştırmaya. En kolay gibi görünen ikinci kısım aslında sizi biraz da olsa zorlayabilir. Mutfağınızın büyüklüğü tabii ki en büyük etkenlerden biri. Eğer büyük bir mutfağınız varsa adacıklar oluşturmaktan çekinmeyin. Bunun için varolan dekorasyonunuza zıt eşyalar yakıştırmayı tercih edin.

lizmarieblog.com

 

Hafele Manhattan Mutfak

Hafele Manhattan Mutfak

 

ETKİLİ SONUÇLAR İÇİN

En etkili sonuçlar için renkleri kullanmaktan asla çekinmeyin. Mutfağınız ışık alıyorsa ve daha fazla ışık saçmasını istiyorsanız beyaz ve nötr tonları benimseyin. Ahşap materyallerin eşsiz uyumu her zaman mutfağınızı bir adım öne çıkaracaktır. Eğer daha renkli seçeneklere yönelmek istiyorsanız pastel tonlardan yararlanabilirsiniz.

admagazine.ru