İkizler Burçlarına Ev Dekorasyonu Tavsiyeleri

Burçlar

Evlerimizi  klasik ya da modern, doğal ya da abartılı, dağınık ya da düzenli bir çizgide dizayn etmek zevklerimizle doğru orantılıdır. Yani nasıl bir ortamda yaşamak istediğimiz tamamen bize bağlıdır. Bu noktada bizleri yönlendiren ve etkileyen; alışkanlıklarımız, beğenilerimiz ve stilimizdir. Kararlarımızı etkileyen bir diğer önemli etken ise burçlarımız. Evlerimizdeki konfor katsayımızı artırmak ve yaşadığımız alandan keyif almak için burçlarımız ile uyumlu gitmeliyiz. En çok vakit geçirdiğimiz alanları en keyif aldığımız alanlara dönüştürmek için yapmamız gereken şey çok basit: İç sesimize kulak vermek.

 

Herkes kendi evinde burcunun belirgin özelliklerini yansıtır. Gelin birlikte neşeli, tutkulu ve sürekli yenilik peşinde olan ikizler burcunun ev dekorasyonunda nelere dikkat ettiğine bakalım.

 

İkizler Burcunu Yansıtan Dekorasyon Fikirleri

 

Tam bir aksiyon insanı olan ikizler burcu, şehir yaşamını çok sever. Bu sebeple apartman daireleri ve stüdyo daireler tam onlara göredir. İkizler burcunun evleri geniş ve aydınlık olmalıdır. Evlerini eşya ile doldurma taraftarı olmayan ikizler, yenilikleri çok sevdiği için ruhsal değişkenlere bağlı olarak ev dekorasyonunu sık sık değiştirir. Bu sebeple mobilya tercihlerini kolay sökülebilen ve taşınabilen ürünlerden yana kullanır.Hayat dolu olan ikizler burcu için kesin bir favori renk belirlemek oldukça zordur. İkizler, içlerindeki enerjiyi ev dekorasyonlarında pek çok şeye yansıtır. Bir ikizler burcunun ev dekorasyonunda sarı ve turuncu gibi parlak ve sıcak renklere rastlayabileceğimiz gibi toprak tonları veya beyaz renklerle de karşılaşabiliriz.

 

Ev dekorasyonlarında minimal ve modern tasarımı birleştirmeyi seven ikizler, evinin duvarlarını ön plana çıkarmayı sever. Renkli tablolar, posterler ve metal vazolar vazgeçemedikleri dekorasyon ürünlerinin başında gelir. Tam bir uyum insanı olan ikizler burcu, evinde ‘vintage’ ürün ile yüksek teknolojili ürünleri harmanayabilir ve kendisini mutlu hissedebileceği alanı kolayca yaratır.

 

İkizler Burcunu Yansıtan Ev Dekorasyonu

 

İkizler burcunun evini daha detaylı incelemek için, en önem verdikleri alan olan mutfağa bakmalıyız. Misafir ağırlamayı çok sevdiği için evdeki zamanının çoğunu mutfakta geçiren ikizler, fonksiyonelliği ön planda tutar. Onlar için mutfak dekorasyonu minimal çizgilerde ve açık renkte olmalıdır. Aynı zamanda ikizler kendilerine rahat hareket edebilecekleri bir alan yaratmayı ihmal etmezler. Bu sebeple dekorasyonlarında tercih ettikleri mobilyalar hem fonksiyonel olmalı hem de az yer kaplamalıdır. Häfele Concept bu noktada ikizler burcuna birbirinden işlevsel ve şık ürünler sunuyor. Özellikle beyaz renklerin baskın olduğu dekorasyonu, yenilikçi fikirleri ve farklı çözümleri ile dikkat çeken Hermes koleksiyonu tam olarak ikizler burcunu mutlu etmek için tasarlanmış.

Çok fazla yatma veya dinlenme taraftarı olmayan ikizler burcunun yatak odaları da oluşturdukları minimal çizgiden ayrılmaz. Yatak odalarında konforlu ve işlevsel mobilyaları tercih eder ve kendilerine sade çizgilerinden sapmadıkları bir dinlenme alanı oluştururlar.