Hangi Eve Hangi Mutfak?

Trendler

Her evin kendisine ait bir stili, bir ruhu vardır. Evinizin tüm bölümlerinin bir bütünlük içerisinde sizi yansıtması çok da zor değil! Hafele’nin her eve uygun mutfakları ile istediğiniz stili mutfaklarınıza taşıyın!

Vintage Görünümlerden Vazgeçemeyenlere: Hermes Mutfak

Mutfak seçimi yaparken metrekarelerin önemi oldukça fazla. Geniş mutfaklardan hoşlanıyorsanız ve mutfakta vakit geçirmeyi seviyorsanız nostaljik mutfak adaları, geniş tezgahlar ve tüm ihtiyacınızı karşılayacak kiler sistemleri sizin için iyi bir fikir.

Vintage görünümler ile oldukça uyumlu Hermes mutfaklar, işlevsel çözümler ile donatıldı. Açılır ek tezgahlar, çekmece içi düzenleyiciler ve köşe kiler sistemleri geniş aileler için oldukça kullanışlı!

İşlevsel Çözümlere Cacoon Mutfak!

Küçük metrekarelerde her türlü işlevsel çözüme ihtiyaç vardır. Evin her bölümünde olduğu gibi mutfaklarda da hareket özgürlüğünü maksimize etmenin yolu iyi fikirlerde saklı! Pratik çözümlere ve işlevselliğe yer açan İskandinav stilin takipçisi Cacoon mutfakları küçük metrekarelere uygulamak çok kolay!

Sade bir görünümün ön şartı az eşya, açılır kapanır sistemler ile mutfaklarda da mümkün. Masaya dönüşebilen tezgahlar, baza altı merdivenler ve çekilebilir dolap asansörü tam ihtiyacınıza yönelik.

 

 

Modern Görünümlerin Vazgeçilmezi: Spring Mutfak

Trend renklerin ön plana çıktığı, iyi fikirler ile donatılmış modern mutfaklar, yaşam alanlarınıza genç bir doku getiriyor. Sezonun trend rengi greenery ile Spring mutfak da modern evlerin ruhunu tamamlıyor!

Modern mutfakların tüm ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik üretilen çözümler ve her ayrıntıyı düşünen ürünlere yer açın! Küçük alanları genişleten döner köşe dolapları ve pedallı çöp kutusu gibi mobilya teknolojileri hayatınızı kolaylaştıracak.

Yazlık Evlerde Marin Görünümler!

Yazlık evlere çok yakışan sade görünümleri yakalamak Hafele Marin mutfak ile mümkün! Yazlık evlerin öncelikli tercihi açık mutfaklarda her zaman fazladan depolama alanları ve pratik kullanımlar ihtiyaç oluyor.

Evlerinize kolaylıkla uygulanan Marin mutfaklar yaz tatilinizi kolaylaştıracak.

Hızlı öğle atıştırmaları için mutfak barları, kolay hazırlanan hafif yemekler için aşçı yamağı, ufak, tefek mutfak ihtiyaçlarını bir araya toplayarak az eşya ile sade görünümleri destekleyen deterjan ve çöp organizasyon sistemleri yazlık mutfakları için iyi bir fikir!