Hafele’den İlham Veren Mekan Çözümleri

Trendler

Gün geçtikçe artan eşya miktarına şık saklama çözümleri ve yalın tasarımları birleştirerek yer açıyoruz! ‘‘Her metrekarede daha çok hayat” yaklașımıyla yola çıkan Hafele, yașam biçimleriyle birlikte değișen dönüșen mekan anlayıșını yaşam alanlarınız ile tanıştırıyor. Daha çok hayat, daha çok konfor, daha elverișli ortamlar ve daha çok ișlevsellik Hafele ile artık her yerde!

Tasarım Harikası Giyinme Odaları

Hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığı yeni bir Hafele evrenine hazır mısınız? Häfele’nin sistematik düzen getiren akıllı donanımları giyinme alanlarında eșyalara çok daha fazla yer açıyor. Özel askı sistemlerinden yüksek kapasiteli ayakkabılıklara, kravatlık ve pantolonluktan dolap içi aydınlatmaya, geliștirilen her detay mekandan, enerjiden ve zamandan daha çok kazanmak için tasarlandı.

Screen Shot 2017-01-23 at 14.13.59

Açılır Kapanır Masa Sistemleri

Özellikle küçük mutfaklarda yerden kazanmak adına açılır kapanır masaları tercih edebilirsiniz. Yerden tasarruf ettiren açılır masa sistemi tıpkı bir çekmece gibi tezgahın altından çekilerek çıkarılıyor ve açıldığında bir masa halini alıyor. Açılır kapanır masalar pratik kahvaltılar ve hızlı öğünler için kusursuz bir çözüm.

Screen Shot 2017-01-23 at 14.16.27

Çok İşlevli Üniteler

Tek bir hareketle çalışma masasından saniyeler içerisinde yatağa dönüşen katlanır masa ve yatak donanımları ile yerden tasarruf edin! Sadece bir yatağın kaplayacağı alana depolama ünitesi ve çalışma alanı yerleştirerek mekanlara hareket özgürlüğü getiren ve alanın verimli kulanılmasını sağlayan bu sistemlerle evinizde maksimum konfor sağlayın.

Screen Shot 2017-01-23 at 14.18.23

Tasarruflu Mutfaklar

Akıllı depolama ile en küçük mutfağa bile dünyayı sığdıran kiler sistemleri hayatınızı kolaylaştıracak. Kiler sistemleri fırın tepsileri, kavanozlar, şişeler ve aklınıza gelebilecek tüm mutfak eşyaları için eşsiz bir depolama alanı haline geliyor. Yavaşlatma mekanizması, kaydırmaz tabanları, ayarlanabilir yükseklikleri ve ray sistemleri bu kilerler mutfağınızı bambaşka bir dünyaya çevirebilir.

Screen Shot 2017-01-23 at 14.23.24