Häfele Mobilya Kulpları Fark Yaratıyor

İyi Fikir

Siz de evinizi özgün dokunuşlarınız ile kişiselleştirmek ve kendi tarzınızı yansıtmak istemez misiniz? Evinizi güzelleştiren dokunuşlar aslında detaylarda gizlidir. Evinizin her köşesinde kendi zevkinizi yansıtabilir, küçük dokunuşlar ile büyük değişiklikler elde edebilirsiniz. Eşyalarınızda yapabileceğiniz değişiklikler sınırlı olsa bile Häfele sizlere bu sınırlı değişiklikler için yüzlerce seçenek sunar. Değişimin sadece büyük parçalarda olmadığını, küçük dokunuşlar ile de yenilikler tasarlayabileceğinizi unutmayın ve değişime ilk mobilya kulpları çeşitlerinden başlayın.

Özellikle dolap kulpları ile şifonyer ve gardıroplarınızı yenilemenin en güzel yoludur. Düğme kulp modelleri arasından seçeceğiniz paslanmaz ya da antik görünümlü kulplar ile ev dekorasyonuza son dokunuşları yapabilirsiniz.

Tek Bir Dokunuş İle Mobilyalarınızı Yenileyin

Evinizin havasından sıkılmış olabilir ya da değiştirmek istiyor olabilirsiniz. Bu noktada tüm mobilyalarınızı değiştirmenize gerek yok. Mobilyalarınız üzerinde küçük değişiklikler yaparak farklı bir hava katabilirsiniz. Mesela zevkinize uygun kulp modelleri tercih ederek mobilyalarınıza yeni bir görünüm kazandırabilirsiniz. Evinizde bir dekorasyon yaparken her bir parçanın bütünlük oluşturmasına ve birbiri ile ahenk içerisinde olmasına dikkat etmelisiniz. Detaylarda yakalanan devamlılık, dekorasyonun bütünlük sağlamasına yardımcı olacak. Häfele Concept, isteğinize bağlı olarak evinizdeki tüm mobilyaların kulplarını uyumlu hale getirebileceğiniz bir alternatif sunar. Çok beğendiğiniz bir mobilyanın kulplarını sevmemiş olabilirsiniz. Ama bu sebepten dolayı sevdiğiniz mobilyadan vazgeçmek yerine, sevmediğiniz kulpları istediğiniz Häfele kulpu ile değiştirebilir ve zevkinize uygun hale getirebilirsiniz. Çünkü Häfele sizlere bu seçeneği sunmaktadır. Tek bir kulp dokunuşu ile klasik mobilyanıza modern bir görünüm katabilir veya modern çizgideki mobilyanıza retro görünümler kazandırabilirsiniz. Bu esintilerin izlerini evinizin her yerinde yaşatabilirsiniz.

İncelediğiniz Häfele kulp modelleri arasından evinize en uygun olanı seçin. Mesela evinizi sade bir tasarım ile döşediyseniz ve klasik çizgiden çıkmadıysanız klasik kulp seçeneklerini, özgün karakterinizi kulplarınıza yansıtmak istiyorsanız sıra dışı kulp seçeneklerini, sizin de ruhunuz hala eskilerin esintisinde kaldıysa modası geçmeyen kulp seçeneklerini, ben oldum olası porselenden vazgeçmedim vazgeçmem diyorsanız da porselen kulp seçeneklerini tercih edin. Bu seçenekler arasında istediğiniz renk tercihini yapabilir ve mobilyanıza uygun olanı alabilirsiniz.  Aynı modelin farklı renk seçenekleri olduğu gibi aynı çizgide farklı modelleri de tercih edebilirsiniz. Häfele’de zevkinize ve mobilyanıza uygun binlerce ürünü rahatlıkla bulabilirsiniz.

Hafele kulpları ile evinizin her köşesinde kendi esintinizi yansıtabilir, daha şık ve kullanışlı evler dizayn edebilirsiniz. Häfele sizlere küçük dokunuşlar ile büyük mutluluklar yaşayabileceğinizi hatırlatıyor.