Hafele ile Dönüşen ve Değişen Yaşam Alanları

İyi Fikir

Modern yaşam alanlarında eş zamanlılık çağımızın olmazsa olmazlarından. Tüm problemleri bilgisayarlarımızdan online bir şekilde çözebilme imkanı home officelerin de sayısını arttırdı. Tek bir mekan, mutfak, salon, yatak odası ve hatta çalışma alanına bile dönüşebiliyor artık.

Yeni Depolama Alanları

Yaşam alanlarınızda maksimum kullanım ve hareket özgürlüğü için yeni çözümlere yer açın! Size ilk çözüm önerimiz mutfağın atıl kalan alanlarından biri eviye altlarını depolama birimi olarak kullanmanız. Deterjanlık, çöp kutusu gibi mutfağın farklı alanlarında yer kaplayan tüm depolama birimlerini eviye altında birleştirebilirsiniz. Hafele çözümleri ile her mutfağa kolaylıkla uyarlanan eviye altı sistemlerin kullanımı da oldukça kolay.

Maksimum Özgürlük

Hareket alanlarınızda maksimum özgürlüğün keyfini çıkarın. Sağa ve sola doğru hareket edebilen kayar kapaklar, dolap içinin her alanına kolaylıkla erişmenize yardımcı olur ve dışa doğru açılarak alanlarınızı daraltmaz. Bu kayar kapakların her eve uygun otomatik ya da manuel kullanım seçeneği de mevcut.

Dönüşümün Sınırlarını Zorlayın!

Mekanlarımızda en çok pratik çözüm ve iyi fikirlere ihtiyaç duyan alan belki de mutfaklarımız. Dönüşen alanlara salon ve yatak odalarında sıklıkla rastlıyoruz, Hafele’nin iyi fikirlerleri ile artık mutfaklarımızda da bu değişime yer açıyoruz. Hızlı öğünler için yemek masasına dönüşen tezgahlar ve açılabilen mutfak armatürleri gibi çözümlerle mekanlarınızın potansiyelini artırabilirsiniz.

Tek hareketle kayarak açılan tezgah, mutfakta dönüşüm olanaklarının sınırlarını zorluyor. Yemek yeme ve hazırlama eylemlerinin tek noktada birleştiği bu fikirle alanlarınızdan maksimum seviyede verim alabilirsiniz.

 

 

Yaşam Alanlarında Eş Zamanlılık

Günlük yaşam rutinlerimiz yaşam alanlarımızı da şekillendiriyor. Dönüşen sistemler, hızlı ve her anı dolu yaşayan eş zamanlı mekanlar için ideal bir seçim. Açılır kapanır masalar ve kolaylıkla yatağa dönüşen koltuklar her anı dolu yaşayanlar için ilk önerimiz.