Hafele Çözümleri ile Temizlik ve Düzen

İyi Fikir

Temiz mutfakların sırrı işlevsel organizasyon sistemlerinde saklı. Pratik sistemler, hijyenik kullanımlar ve şık görünümler için Hafele’nin iyi fikirlerine göz atın…

Eviye Altı Çöp Kutusu Sistemleri

Çöp kutusu yeri seçerken eviye altında olmasına özen gösterin. Eviye altı seçimi mutfaklarınızda alandan tasarruf etmenizi sağlarken lavaboya yakınlığı ile de işlevsel bir kullanım sunuyor. Meyve ve sebzelerinizi yıkadıktan sonra artıklarından kolaylıkla kurtulmanız için çöp kutularınızı eviye altının sol tarafında kullanmanızı öneririz. Dolap kapakları ile beraber açılan ve tek bir hareketle öne çıkan çöp kutuları otomatik kapanan kapakları ile de kokuyu içeri hapseder.

Dolap açıldığında kendiliğinden açılan standart çöp kutularının yanı sıra farklı genișliklerde ve bölmeli çöp organizasyon sistemleri de tercih edebilirsiniz. Bu sayede çöpleri plastik, cam veya organik çöp șeklinde ayrıștırabilirsiniz. Organik çöplerin sıklıkla atıldığı mutfak çöpleri için oldukça kullanışlı bio filtreli kapaklar öncelikli tercihiniz olabilir.

Temizlik Organizasyonları Sistemleri

Pratik bir şekilde organize edilmiş temizlik malzemeleriniz ile mutfaklarınızı düzenli tutmak oldukça kolay. Verimli bir depolama açısından eviye altında boş kalan kısımları değerlendirmek oldukça iyi bir fikir. Çöp kutularında kullanabildiğiniz taban rayı sistemi ile temizlik malzemelerinizi de eviye altına taşıyabilirsiniz. Kapakla beraber hareket eden deterjanlık ile temizlik malzemeleriniz her daim eliniz altında ve tek bir hareketle kolaylıkla ulaşılabilir durumda.

Kusursuz Uyum

Çöp kutuları ve temizlik organizasyon sistemlerinde hepimiz önceliği pratikliğe ve hijyene veriyoruz. En önemli unsur  temizlik olunca mutfağın geneli ile uyumsuz temizlik organizasyon sistemleri ve çöp kutuları ortaya çıkabiliyor. Önerimiz; pratikliği ve hijyeni ön planda tutan, her mobilyaya ve zevke uyum sağlayan ürün çeşitliliği ile Hafele çözümlerine göz atmanız. Dairesel, köșeli, beyaz, siyah kapaklı ya da bölmeli, her ihtiyaca ve zevke uyumlu, farklı malzeme, form ve boyut seçenekleriyle, her tip mutfağa uygun çöp kutuları Hafele’de mevcut. Ürün çeşitliliği sayesinde en küçük vidadan kapağa kadar içten dışa uyumu yakalayabilir ve mutfağınızda bütünlük sağlayabilirsiniz.