HÄFELE CONCEPT’TE HER ŞEY ELİNİZİN ALTINDA

“Zeytinyağı nerede?”, “Tepsiyi nereye koyacağım?”, “Nemlendiricimi gören oldu mu?” bunlar Häfele Concept olan bir evde yaşayan birinin sormayacağı sorular. Hepimizin az zamanı var ve bir şeyleri aramaktansa her şeyin elimizin altında olmasını istiyoruz. Organizasyon sistemleri zayıfsa evimizi dağınık olmaktan kurtaramıyoruz.

AŞÇI YAMAĞI

Soslarınızı, sirkelerinizi, kepçenizi koyacağınız bir aşçı yamağı, mutfağınızın düzeninde büyük fark yaratacak, sizi çok rahatlatacak. Her yemek yaptığınızda malzemeleri aramamanız için harika bir çözüm.

 

TEPSİLİK

Tepsiler nereye gideceğini bilemeyen, mutfağın münzevi eşyalarıdır. Dolaplara sığmaz, tezgaha koyulmaz, fırın doluyken fırında bırakılmaz. Tek makul ve düzenli çözüm tepsiliğe koyup el altında tutmaktır. İstediğiniz zaman ortalıktan kaldırırsınız, istediğiniz zaman nerede bulacağınızı bilirsiniz.

MAGIC BOX ÇEKMECE İÇİ DÜZENLEYİCİ

Magic Box ile lavabo altlarında yer kaybetmeden hem ilave depolama alanı elde edersiniz hem de bu depolama alanının düzenli olmasını sağlarsınız. Bir organizasyon kutusu sayesinde tüm banyonun düzeni kolayca değişebilir.