Häfele Concept Estetik ve İşlevsel Ürünler

İyi Fikir

Ev dekorasyonlarında estetik ve işlevsellik en önemli iki unsurdur. Herkes evinin estetik olmasını ister fakat, Türkiye’deki evler Avrupa’nın işlevsellik standartlarını henüz yakalayamamış gözüküyor. Alman ekolü Häfele, estetik ve işlevsel çözümler ile evinizin tüm alanlarında Avrupa havası estiriyor.

Mutfakta Estetik ve İşlevsel Çözümler

Mutfaklar evlerde en çok vakit geçirdiğimiz alanlardır. Bu sebeple işlevsel çözümler ile mutfakta geçirdiğimiz vaktin kaliteli ve daha kısa olmasını sağlayabiliriz. Mutfakları yemek yapmak ya da yemek yemek dışında depolama alanları olarak da kullanmaktayız. Häfele’nin şık ve işlevsel depolama çözümleri ile aradığınızı kolayca bulabilir, dünyaları mutfağınıza kolayca sığdırabilirsiniz.

Siz de “tıkır tıkır” çalışan mutfak istiyorsanız yepyeni teknolojiler ile donatılmış şık ve estetik ürünlere göz atabilirsiniz. Kolaylıkla açılıp kapanan çekmeceler, açınca hafifleyen kalkar kapak sistemleri, sizi asla yarı yolda bırakmayacak olan menteşeler, şıklığınıza şıklık katacak mobilya kulpları, yalnızca bir kez alacağınız uzun ömürlü ankastreler ve aradığınız her şeyi kolayca bulabileceğiniz, içerisine mutfakta ihtiyaç duyabileceğiniz her şeyi sığdırabileceğiniz boy ve tezgâh altı kiler sistemleri Häfele’de mevcut!

Banyoda Estetik ve İşlevsel Çözümler

Evin her köşesi için değerli, fakat misafirlerinizin gerçekten rahat etmesi için banyonuzun estetik algısı ve temizliği ayrıca önem taşıyor. Banyo dekorasyonunda alternatiflerin azlığı sizi zor durumda bırakabiliyor. Detay barındırmayan ve genellikle küçük olan banyolarda işlevsel çözümler ile farklı tasarımlar oluşturabilirsiniz. Lavabo, armatür, diş fırçalığı ya da sabunluk… Tüm bu dekorasyon ürünleri ile banyonuzda şık çözümlere ve banyo dekorasyonunuzda bütünlüğe kavuşabilirsiniz. Şıklığın yanında işlevsel ürünler için de Häfele yanınızda oluyor. Buhar oluşmasını önleyen ayna sistemi ile duştan çıktığınızda bile ayna karşısında bakımınızı tamamlayabilirsiniz. Çekmece içi organizasyon sistemleri ile banyonuzda depolama alanları yaratırken düzenli bir görünüme de kavuşabilirsiniz.

SELECT Pantolonluk

Giyinme Alanlarında Estetik ve İşlevsel Çözümler

Giysilerin kişilikle özdeşleştiği günümüzde kişinin kıyafet sayısı bir gardıroba sığmayacak kadar artmış oluyor. Bu yüzden evlerde giyinme alanları oluşturulmaya başlandı. Giyinme alanları dendiğinde, doğru tasarlanmış giyinme alanlarından bahsetmek gerekir. Giyinme dolaplarımızın içerisine yerleştirilen çekmece içi organizasyon sistemi ile kemer ve çantalarımızı ayrı bir yer ayırabilir, böylece daha düzenli bir görünüme kavuşabiliriz. Aynı zamanda dönebilen ayakkabılık sistemiyle aradığınız ayakkabıyı çok daha kolay bulabilirsiniz. Ayrıca gardırop asansörü ile erişilmesi zor yükseklikte yer alan ceket ve elbiselere uzanmanıza gerek kalmaz, bu elbise ve ceketler sizin için ayağınıza gelir.