Evlerde Yeni Trend: Mermer

İyi Fikir

Evlerde Yeni Trend: Mermer

Baharın yükselen trendi mermer deseni, dekorasyonlarda da şık bir detay olarak evlerimize girdi! Evin her bölümünü değiştirmeye aday mermerin pek çok farklı kullanımı mevcut. Sizin tercihiniz hangisi?

Sadeleşen Duvarlar

Yaşam alanlarına yumuşak bir dokunuş yapan mermer deseni, en çok duvarlara yakışıyor. Banyo, mutfak gibi ev bölümlerinde orijinal mermer kullanımları oldukça yaygın. Bu kullanıma alternatif olarak salon duvarlarında mermer deseni uygulanmış duvar kağıtları tercih edebilirsiniz. Ev dekorasyonunda trendi yakalamayı ve evinizi güncellemeyi seviyorsanız kolaylıkla değişebilen duvar kağıdı iyi bir fikir! Üstelik mermer, granit, tuğla gibi malzemelere göre çok daha hesaplı.

Bir Obje Olarak Mermer!

Minik  dekoratif objeler ile mermer trendini evlerinize taşımak çok kolay. Altın, mint ve rose quartz renkleri ile uyumlu mermer deseni, ev tekstil ürünlerine de çok yakışıyor. Küçük mumlar, yastıklar, saksılar ve mutfak aksesuarları mermer ile en uyumlu objeler!

Minimal Mutfaklar

Minimal tasarımların en büyük destekçisi mermer desenler, şıklık ve işlevselliği bir araya getiriyor. Özellikle sadelikten yana minimal mutfaklarda gün ışığına yön veren beyaz renkler ön plana çıkıyor. Az ve işlevsel mutfak eşyaları, gün ışığını içeride tutan açık tonlar ve trend desenler ile modern mutfaklara yer açın!

Biraz Renk Katmaya Ne Dersiniz?

Renkli bir dekorasyona sahipseniz ya da sevdiğiniz renklerden vazgeçemiyorsanız renkli mermerleri mutlaka denemelisiniz. Trend ile uyumlu ve tarzınızı yansıtan bir ev yaratmak için renklerin gücünü kullanmaya ne dersiniz?