Evinizi Her Zaman Düzenli Tutmanızı Sağlayacak Häfele Önerileri

İyi Fikir

Evinizin dekorasyonu ne kadar güzel yapılmış olursa olsun, evi düzenli tutmak sanıldığı gibi kolay değildir. Dağınıklığa mahal vermemek ve evinizi düzenli tutmak için sizler için birkaç öneri hazırladık.

Mutfak Tezgahındaki Kalabalığı Toparlayın

Mutfak düzenleme denildiğinde akıllara ilk gelen tezgâh üzerindeki yığınların yerlerine yerleştirilmesi oluyor. Tezgah üzerine yerleştirirken akıllı depolama çözümleri kullanmak, aradığınızı kolayca bulmanıza yardımcı oluyor. Ayrıca akıllı depolama çözümleri tercih ettiğinizde, tüm mutfak eşyalarınızı üst üste ve mutfakta uzanamayacağınız alanlara yerleştirmek zorunda kalmacayacaksınız.

Häfele Concept’in oluşturmuş olduğu yeni nesil mutfaklarda depolama sorunu gibi bir şeyle karşılaşmayacaksınız. Özellikle dolap üstlerine yerleştirdiğimiz tencere setlerine ihtiyaç duyduğumuzda merdiven bulmamız ya da mutfak tezgâhları üzerine çıkmanız gerekmiyor. Hafele Lucca, Lemans gibi köşe kiler sistemleri ile bu tencere setleri kötü bir görüntü oluşturmadan, en kolay ulaşabileceğiniz yere yerleştiriliyor. Köşe kiler sistemi ve boy kiler sistemleri de mutfak düzenleme için en verimli sonucu almanıza yardımcı olacaktır. Fırında bir şeyler pişerken ayak altında tepsi kalmasın diye tepsilik çözümleri tercih edilebilir. Aynı şekilde kavanoz ve şişelerinizin güvenli bir şekilde depolanabilmesi için şişelik çözümleri tercih edilebilir.

Salon ve Yatak Odası Düzenleme Önerileri

Sabah uyanır uyanmaz yatağı toplamak, çıkarılan kıyafetlerin anında dolaba ya da kirliye kaldırmak, hızlıca hazırlanırken makyaj ve bakım malzemelerini geri yerine kaldırmak pek mümkün olmayabiliyor. Bu dağınıklığın önüne geçmek için akıllı depolama çözümleri kullanılabilir. Giyinme dolaplarına özel olarak yerleştirilmiş bölümlere çanta, ayakkabı, takı ve kemerlerinizi yerleştirebilirsiniz. Ayrıca dolap içi çözümler içerisinde özel pantolonluklar ile ergonomik çözümlere kavuşabilirsiniz.

Banyolar için En Efektif Düzenleme Önerileri

Doğru depolama çözümleri ve eşyalar tercih ederek banyoların ferah ve toplu gözükmesini sağlayabilirsiniz. Özellikle kişisel bakım eşyalarının göz önünde bulunmasını istemeyiz. Hem bu yüzden hem de daha toplu durmaları için banyo dolapları, akıllı depolama çözümleri ile donatılmalıdır. Estetik ve işlevsel çözümler, Häfele ile elinizin altında!

Çekmece içi organizasyon sistemi sayesinde tüm temizlik ve kişisel bakım malzemelerini rahatlıkla depolayabilirsiniz. Çekilebilir raf sistemi ise uzanma ihtiyacınız olmadan tüm istediklerinize rahatlıkla ulaşmanıza imkan tanır. Ayrıca Häfele Concept ile armatür, diş fırçalığı, sabunluk gibi her parça için dekoratif ve işlevsel çözümlere sahip olabilirsiniz.