Evde Sevgililer Günü

İyi Fikir

Bu sene 14 Şubat, pazar gününe denk geldiği için bir ayrı özel! Sevgilinizle birlikte güzel bir pazar günü geçirerek kendinizi şımartmalısınız. Biraz özen, biraz yaratıcılık ile büyüleyici bir pazar gününü evinizde geçirin!

GÜNE ROMANTİK BAŞLAYIN

Sevgilinizle güzel bir pazar gününe merhaba derken birlikte hazırlayacağınız harika ve doyurucu bir kahvaltı güne hem zinde hem de romantik başlamanızı sağlayacaktır. Sevgilinizi şaşırtmak için ona yatakta kahvaltı hazırlayabilirsiniz. Ya da mutfakta birlikte hazırlayacağınız keyifli bir kahvaltı sizi daha çok yakınlaştıracaktır. Evde enfes kahvaltınızı ettikten sonra kendinize vakit ayırın. Birlikte kitap okumak, film izlemek gibi aktivitelerle gününüzü dingin geçirmeye çalışın.

2e9a19c80a71b221efd9d943f3f03121

Fotoğraf: www.theelginavenue.com

 

Hafele Manhattan Mutfak

Hafele Manhattan Mutfak

 

EVDE PİKNİK YAPIN

Evinize kendi oyun alanınızmış gibi davranın. Piknik yapmak sadece bahar aylarına özelmiş gibi davranmayı Sevgililer Günü’nde bir kenara bırakıyoruz! Yemyeşil kırlarda piknik yapmanın tadı tabii ki ayrı ama bu sizi piknik yapmaktan alıkoymamalı. Salonunuzda açacağınız büyük bir alan ile yere bir romantik bir piknik sofrası kurun. Etrafı kokulu mumlar, loş bir ışık ve romantik bir müzikle en güzel aşk filmlerinin romantik ambiyansını evinizde sevgilinizle birlikte yaşayın. En güzel masa örtünüzü alın ve birlikte vakit geçireceğiniz alana serin. Piknik yapacağınız için en lezzetli yiyeceklerinizi sepete doldurun, içeçeklerinizi buz kovasına koyun ve yemyeşil kırlarda olduğunuzu düşünün.

Fotoğraf: localmilkblog.com

Fotoğraf: localmilkblog.com

 

SPA ZAMANI

Günün sonuna doğru Pazartesi sendromunu aklınızdan çıkarmak ve Sevgililer Günü’ne en güzel noktayı koymak için kendinize banyonuzda spa hazırlayın. Kokulu mumlar, bitkisel yağlar ve romantik bir müzik eşliğinde kendi spanızı hazırlayın. Birlikte yorgunluğunuzu attığınız, arındığınız saatleri kendinize hediye edin. Baş başa olmanın tadını evinizde çıkarın. Tüm gün boyunca kendi ellerinizle hazırladığınız hediyelerinizle birbirinize harika bir pazar hediye etmenin keyfini çıkarın.

Fotoğraf: myfurnishedhome.com

Fotoğraf: myfurnishedhome.com

 

Hafele Serene Banyo

Hafele Serene Banyo