Duvarlar Konuşuyor

Trendler

Gösterişli tablolar, vintage posterler, minimal çerçeveler; duvarlar konuşuyor… Hepsi evlerin duvarlarında kendi özel alanlarını yaratmış mekanla konuşuyorlar. Sadece bir resimden fazlası olan tablolar, posterler ve illüstrasyonlar mekanları ısıtan ve onlara karakter katan unsurlar.

Evinizde bu yükselen trendi en iyi şekilde uygulamak için farklı enstelasyon yöntemleri tercih etmelisiniz. Geniş mekanlarda büyük parçalar kullanmayı tercih etmeli ve küçük mekanları büyük göstermek için optik illüsyonları tercih etmelisiniz.

Detaylarla Tamamlayın

Evinizin her köşesi sizin için ayrı bir yerde olabilir ama mutlaka favori bir köşeniz vardır. Burası eve girince herkesin ilk gözüne çarpan alan olma özelliğine sahip olduğu için detaylarda farklılaşmak sizin için kaçınılmaz. Favori köşenizde oynadığınız renk oyunları ve tamamlayıcısı bir resim evinize bambaşka bir hava katacaktır. Sevdiğiniz objeleri görselle desteklemek her zaman önemlidir. Bu yüzden favori köşenizi daha popüler yapmak için harika duvar detaylarıyla tamamlayın.

 

Fotoğraf: decorpad.com

Fotoğraf: decorpad.com

 

Hafele Marin Mutfak

Hafele Marin Mutfak

 

Dağıtın

Bu dizilim tekniğini sadece salonunuzda ya da ortak alanlarınızda değil mutfaklarınızda da kullanabilirsiniz. Bu teknikle sevdiğiniz ve sergilemek istediğiniz her şeyi sergilemeniz mümkün! Koleksiyonunu yaptığınız parçaları minimal çerçevelere yerleştirerek evinizde eklektik bir hava yaratmak sizin elinizde! Hadi ne duruyorsunuz dizmeye başlayın!

Fotoğraf: decorenvy.com

Fotoğraf: decorenvy.com

 

Hafele Caccoon Mutfak

Hafele Caccoon Mutfak

 

Büyük Düşünün

Geniş bir mekana, yüksek tavanlara ve bol ışığa sahipseniz eğer büyük ve gösterişli tablolar tercihiniz olmalı. Geniş duvarların ihtişamını en iyi ortaya çıkaran şey renk bloklarıyla mekana hareket katmanız ve bunu gösterişli tablolarla dengelemeniz. Minimal ve geleneksel ruhu bir araya getiren tablolar adeta mekanlarda kendi ışıklarını saçıyor.

Fotoğraf: mydomaine.com

Fotoğraf: mydomaine.com

 

Hafele Hermes Mutfak

Hafele Hermes Mutfak