Duvardaki Tablolarınızı İndirin!

İyi Fikir

Evlerinizin duvarlarında çoğunlukla tablolar ya da obje konumlandırmak için küçük cepler mi var? Son derece estetik olduğu konusunda hemfikiriz ancak size farklı bir önerimiz var; duvarlarınızı kitaplığa dönüştürebilirsiniz!

Duvarlarda yer alan raf türü kitaplıklar, genellikle dar mekânlar için uygun çözüm gibi görünür. Gerçekten de öyledir ancak daha geniş alanlarda da duvarlara eklenecek kitaplıklar ortamın havasını bir hayli değiştirecektir. Özellikle son dönemde yaygınlaşan, asimetrik duvar kitaplıkları size yer kazandırmanın yanı sıra mekâna da estetik bir hava kazandıracaktır.

Mobilya şeklinde düşünülmüş kitaplıklar zeminde mutlaka bir hacim kaplar. Bu da bulunduğunuz mekânın genişlik algısını olumsuz yönde etkiler. Duvarlara monte edeceğiniz kitaplıklar ise bulunduğunuz mekânı daha büyük ve ferah göstermekle birlikte, seçeceğiniz model ve renklere göre evinize hareket ve estetik katmanıza yardımcı olacaktır.

Duvar kitaplıklarının estetiğin yanı sıra güvenlik ve temizlik anlamında da faydaları var. Örneğin deprem durumunda duvara sabitlenmiş olan kitaplıklar diğer ayaklı kitaplıklara göre çok daha düşük ve devrilme riski taşır. Ayrıca ortamda küçük çocuk vs. sıklıkla bulunuyorsa, onların duvardaki kitaplığa erişip bir kazaya sebebiyet vermeleri olanaksızdır.

Ayağı olmayan ama gövdesi yere yakın olan duvar mobilyalarının alt kısımlarının temizlenmesi de son derece kolaydır. Bu, kullanıcıları genellikle zahmetli bir iş olan yere eğilme ve mobilyaları çekme derdinden kurtarır. Bu alanlarda oluşacak toz ve bakteriler için de daha oluşmadan tedbir almış olursunuz. Duvar kitaplıklarını bu açılardan da değerlendirmek sizin için faydalı olur.

401_e75cefe5-85b1-4378-9188-083b573f6068

Siz de duvarınızda yeni mobilyalara yer açın. Sonuçlarından memnun kalacağınıza emin olabilirsiniz…

Aklınızda bulunsun

Hafele’nin duvara asma aparatları, kolay monte edilebilir. Sağlamlıkları sayesinde taşıyabilecekleri uygun ağırlığı rahatlıkla karşılayabilirler. Duvara monte edeceğiniz kitaplıklarınız Hafele duvara asma aparatları ile hem güvenilir hem şık…