Doğaya Dönüş: Country Stiller

Trendler

Sonbahar ve kış aylarının vazgeçilmezi samimi ve sıcak dekorasyonları country stil ile birleştiriyoruz. Ahşap görünümler, ekoseler, naturel dokular ile kışı karşılamaya hazırlanın.

Country ve Etnik

Naturel görünümlü ahşapların etnik ev tekstili ürünleri ile uyumu bu sezon oldukça trend. Ahşap yer kaplamaları, sandalyeler, geniş yemek masaları ve dağınık bitkilerin karmaşası içerisinde etnik halılar ile muhteşem uyumu yakalayabilirsiniz.

studio blink

Studio Blink

Sonbaharın ruhunu yansıtan kuru dallar, toprak tonları ve sıcacık peluşlar ile evlerinizde samimi köşeler yaratabilirsiniz. Küçük şömineler ile atmosferi bambaşka bir hale çevirmek çok kolay! Absürt bir parça ile de ortamı canlı tutabilirsiniz.

dominocom

domino.com

Evlerinizin vazgeçilmezi teknolojik ürünleri, natürel görünümlü country stiller ile uydurmakta zorluk çekebilirsiniz. Size önerimiz olabildiğince göze çarpmayan köşelerde, imkanınız var ise duvara gömme ya da monte edilmiş bir şekilde kullanmanız. Dikkat çekmeyen nöttr renkler tercih etmek de işinize yarayacaktır.

Screen Shot 2016-09-30 at 16.26.17

paulinaarcklin.nl

Mutfaklarda da tüm teknolojik ürünleri siyah kullanmayı tercih edebilirsiniz. Ahşap ve siyahın uyumu country stillere oldukça yakışacak.

Screen Shot 2016-09-26 at 14.25.30

Detaylarda Kaybolun

Minik dekoratifler ile evlerinizin stilini değiştirmek çok kolay. Country stili için de bu geçerli. Ağaç kütükleri, dallar ve ahşap paletler ile ufak tefek mobilyalar ve dekoratifler yapabilirsiniz.

woodworkingenius

woodworkingenius.com

Çalışma alanlarınızda ise yine kolaylıkla yapabileceğiniz kara tahta köşeleri ile evlerinizin havasını değiştirin. Kullanımı oldukça kolay ve yağlı boyaya benzeyen kara tahta boyaları ile her yüzeyi kolaylıkla boyayabilirsiniz. Dilerseniz bir duvar ya da çeşitli objelerde kullanabilirsiniz. Tahta boyalı bardaklar bu sezon mutfaklarda yeni bir trend. Kavanoz ve dolap kapaklarında kullanmak da oldukça işlevsel.

ae5d3e89d6959ebf918447b6f501f51e

frenchbydesignblog.com