Dekorasyonda 3 Renk

Trendler

Sezonun ön plana çıkan ve enerjik yaz renklerinden ayrılan 3 rengi sizler için belirledik! Bu renk tonları zamansız atmosferler yaratmanın ilk adımı.

Tropikal Koyu Yeşil!

Tropik bitkiler ile birleşerek yaşam alanlarından bir amazon esintisi oluşturan koyu yeşiller evlerinizde yaz – kış şık bir görünüm oluşturuyor. Bu koyu yeşil tonları bronz ve gümüşler ile kullanarak, geometrik şekiller ile birleştirirseniz modern bir yaşam alanına sahip olabilirsiniz. Vintage görünümlerden hoşlanıyorsanız da size önerimiz sarı ve turuncu gibi sıcak renkler ile birleştirmeniz. Modern ya da vintage fark etmez koyu yeşil tonlar, geniş yapraklı yeşil tropik bitkiler ile çok yakışıyor. Mutfaklarda da yeşil parlak fayanslar ve mat ahşaplar ile bu trendi yakalamak mümkün!

Zamansız Rose Quartz!

Pantone’nin yılın rengi seçtiği Rose Quartz son yılların, en trend renklerinden biri! Evin her bölümünde sakin ve huzurlu bir atmosfer oluşturan pembenin bu tonu, modern ve zamansız bir dekorasyonun ön şartı! Rose Quartz yaşam alanlarınızda duvardan, ev tekstiline kadar her ayrıntıda kullanılabilir. Soğuk yeşil ve gri ile kullanımı salonlarınızda ferah bir atmosfer oluştururken sade beyaz tonlar ile kullanımı çalışma odalarınıza çok yakışacak.

Sıcak Kiremit!

Girdiği her ortama sıcak ve samimi bir hava katan kiremit tonları, bohem yaz dekorasyonlarının başrol oyuncusu! Özellikle perdeler, yatak örtüleri, yastık kılıfları gibi ev tekstil ürünleri bu renk tonu ile farklı bir atmosfer yakalamanızı sağlıyor. Vintage görünümler ve bohem dekorlar için kiremit tonlarında deri koltuklar ilk önerimiz! Bu renk tonunun sıcaklığını evlerinizde hissetmek için duvarlarınıza da bu kiremit görünümünü uygulayabilirsiniz!