Başak Burçlarını Mutlu Edecek Dekorasyonlar

Burçlar

Çok fazla eşyadan ve kalabalık görüntüden hoşlanmayan başak burçları, ev dekorasyonlarında da düzeni yansıtmak ister. Detaylarda kaybolan başak burçlarının, evlerinde mutlu yaşayabilmeleri için olabildiğince az ayrıntıya yer vermeleri gerekir. Onlar için önemli olan pratiklik ve akıllı çözümlerdir. Detaylara önem verdikleri için evlerinin her köşesini ayrı bir titizlikle tasarlarlar. Hayat tarzlarında sağlığı ön planda tutan başak burçları, evlerini dekore ederken de sağlıklı bir ortam yaratmaya çalışırlar. Evlerinin her köşesinde güzel enerjiler verebilecek bitkiler bulundurur ve yeşilin enerjisini evlerinde yaşatırlar. Başak burçlarının evlerinde her şeyin bir düzeninin olduğuna tanık olursunuz. Tüm eşyalar özenle seçilmiş ve çekmeceler belli bir düzende yerleştirilmiştir.

Başak Burçları Ev Dekorasyonunda Özellikle Nelere Dikkat Eder?

Başak burçları için ev dekorasyonu bir hobi değil, titizlik gerektiren ciddi bir çalışmadır. Toprak grubunun etkisiyle sadelik ve doğallıktan hoşlanan başaklar, zarif dekorasyonları tercih ederler. Onlar için en doğru dekorasyon stili, detayların az ama şıklığın bol olduğu, nötr renklerin asaletinin yansıtıldığı minimal tasarımlardır.

Ev dekorasyonlarında ağırlıklı olarak bej, gri, beyaz ya da siyah gibi nötr renklerden yana kullanırlar. Evlerinde her şeye hâkim olmak isteyen başaklar için işlevsel dolap ve çekmeceler vazgeçilmez mobilyaların başında gelir. Çünkü bu mobilyalar, onların gözünde kurtarıcı ve toparlayıcı bir etkiye sahiptir.Mesela giyinme alanlarında Hafele Concept, Select bölmeli çekmeceler ile başakların hayatını kurtarır. Bölmeli çekmeceler sayesinde çoraplarını isterlerse renk renk ayırıp düzenleyebilir ve karmaşık görüntünün önüne geçebilirler.

Koleksiyonlarıyla evin her köşesine düzen, konfor ve şıklığı beraberinde getiren Häfele Concept, başak burçlarını mutlu edecek detaylara yer verir.

Yemek yapmaktan ve mutfakta zaman geçirmekten hoşlanan başaklar, Häfele Concept fikirleri ile mutfak dekorasyonları daha işlevsel hale getirilebilir. Çekmece içi organizasyon sistemleri ve boy kiler sistemleri ile düzen aşığı olan başaklar mutfaklarında istedikleri temiz ve düzenli görüntüyü elde ederken lezzetli yemeklerini de keyif içerisinde yapabilirler. Tezgâh altı kiler sistemleri ile fazlalık yaratan malzemeleri görünmez hale getirebilir, çekmece içine yerleştirilen çatal-kaşıklık ile, oluşan karmaşık görüntüyü yok edebilirler.

 

Banyo dekorasyonlarında da aynı düzen ve titizliği ön planda tutan başaklar, işlevselliği son teknoloji ile birleştirilen Häfele Concept banyolarında sadelik ile şıklığı birleştirir; kullanışlı raflar ile düzenin tadını çıkarabilirler. Lavabo altlarınızda Magic Box ile verimli alanlar yaratılır ve buğulanmayı önleyen ayna sistemleri ile banyolar başaklar için vazgeçilmez hale getirilir.

Başaklar Häfele Concept ile evlerini kişiselleştirebilir, yakaladıkları uyumu küçük dokunuşlar ile evlerinin her köşesinde yaşatabilirler.