Banyonuza İşlevsellik ve Şıklık Katan Hafele Fikirleri

Trendler

Her eve ve zevke uygun banyo tasarlamak detaylara hakim olmayı gerektirir. Banyonun evin diğer bölümleri ile bütünlük sağlaması, hayalinizdeki görünümlerin aynı zamanda işlevsel olması, küçük metrekarelerde yaratıcı çözümler Hafele ile mümkün!

İşlevselliği temel alan çözümleri ile Hafele, banyolarada onlarca ürünü ve konforlu tasarımları ile yerden kazandırıyor. Düzen sağlayan Hafele çözümleri ile banyoları da evin tüm bölümleri gibi şık görünümler ve iyi fikirler ile donatabilirsiniz.

Her Tarza Uygun Bataryalar

Hayalinizdeki görünüme kavuşmanızda her detay önem taşır. Tercihiniz modern tasarımlardan yana ise size önerimiz krom parlak ve siyah mat batarya tasarımları. Antik bronz, krom parlak, pirinç parlak, antik gümüș yüzeylerin klasik çizgilerle buluștuğu bataryalar ise retro görünümlerden hoşlananlar için oldukça iyi bir fikir!

Özel Tasarım Lavabolar

Antik bronz, krom parlak, pirinç parlak, antik gümüş yüzeylerin klasik çizgilerle buluştuğu size özel lavobolar ile banyolarınızı kişiselleştirin. Farklı malzemeler ve formların bir araya gelebildiği kombinasyonlar ile banyolarınız evlerinizin stili ile tamamen bütünleşebilir.

Düzen ve Konfor

Hayalinizdeki banyoyu düzenli ve konforlu bir hale getirmek Hafele çözümleri ile çok kolay. Sistematik bir düzen için size ilk önerimiz çekmece içi düzenleyiciler. Renk seçenekleri ile her mobilyaya uyum sağlayan çekmece içi düzenleyiciler, banyoda el altında olması gereken tüm eşyalarınızı çekmece içinde yatay ve dikey bölmeler ile düzen içersinde tutmanızı sağlıyor.

Banyo düzeninizi kolaylıkla korumanızı sağlayan bir diğer sistem ise tek ünitede temizlik gereçlerinizi toplayabileceğiniz çekilebilir raf sistemleri. Bu sistem hem yerden kazanmanızı sağlayacak hem de temizlik ürünlerine pratik bir şekilde ulaşmanızı sağlayacak.

Yerden kazanmanızı sağlayacak çekilebilir ütü masası ve çamaşır sepetleri de küçük metrekarelerin olmazsa olmazları arasında. Çekmece çekildiğinde otomatik olarak açılan bu sistemler, istediğiniz boyutlara monte edilebiliyor.