Banyo Dekorasyonuna Yeni Bir Bakış

İyi Fikir

Evlerinde modern bir hava yaşatmak isteyenler, genellikle ilk olarak evin en çok görünen kısımlarından başlar. Salon, mutfak ve yatak odasının dekorasyonu bittiğinde sıra ancak banyo dekorasyonuna gelir. Oysa banyo evin konforunu en çok etkileyen alandır. Banyolar, evin genel havasına uyum sağlamalı ve aynı zamanda da modern dokunuşlar sayesinde şık bir görünümde olmalıdır. Banyo dekorasyonunda yapacağınız değişiklikler için alternatifleriniz oldukça fazladır. Burada önemli olan, banyonuzda yapmak istediğiniz değişikliklere karar vermeniz olacaktır.

Häfele işlevsel ve konforlu tasarımları, yer kazandıran çözümleri ve düzen sağlayan aksesuarları ile sizlere banyo dekorasyonu tercihinizde de yardımcı olmaktadır. Häfele dokunuşu ile farklılaşan banyolar stil ve renk uyumu, şıklığı, işlevselliği ve konforu ile sizleri hayalleriniz ile kavuşturacak. Gelin birlikte Häfele’nin banyolara getirdiği yenilikleri inceleyelim.

  • Pratik Kullanımlı Ürünler

Banyolarınızda hareket alanınızı genişletmek istiyorsanız, fazlalıklarınızı tek bir dolapta depolayabilirsiniz. Çamaşır sepetinizden ütü masanıza kadar birçok fazlalığı içerisine alan boy kiler sistemi, banyolarınızda sizlere fazlasıyla kolaylık sağlayacaktır. Aynı zamanda çekilebilir veya katlanabilir özellikte olan banyo dolapları, sizleri hem fazlalık görüntülerden kurtaracak hem de alandan tasarruf etmenizi sağlayacak.

 

  • Çekmece İçi Organizasyonları

Banyolar genellikle şampuanlar, bakım kremleri, çamaşır detarjanları, sabunlar derken yer kaplayan malzemeler ile dolar. Artık Häfele ile bu soruna bir çözüm getirebilirsiniz. Häfele, çekmece içi düzenleme sistemleri sayesinde fazlalıklarınızı görünmez hale getirerek her aradığınızı da kolaylıkla bulma imkanı sağlar. Çekmecelere kozmetik ürünlerinizden temizlik ürünlerinize kadar istediğiniz eşyanızı yerleştirebilir ve düzenli yaşamın keyfini çıkartabilirsiniz.

  • Tasarımı ile Hayran Bırakan Lavabolar

Banyolarınızı küçük dokunuşlar ile özelleştirmek sizin elinizde. Häfele, sıra dışı tasarımları ile banyonuza değer katarken benzersiz bir deneyim de sunuyor. Özel kristal kesim ve el yapımı seçenekleri banyolarınızı özelleştirirken modern çizgiyi yakalamanızı da sağlıyor.

Aynı zamanda tasarım lavabolarınıza uygun batarya seçenekleri sizleri bekliyor. Krom parlak ve siyah mat seçenekleri ile Häfele bataryaları tüm mobilya ve aksesuarlarınız ile uyum sağlıyor.

 

  • Banyolarınıza Yeni Deneyimler Katacak Aynalar

Häfele aynaları, alışkın olduğunuz klasik aynalardan farklı bir deneyim sunar. Özel bir teknoloji ile adapte edilmiş, renk değiştirebilen LED aydınlatmaların ayarları sayesinde makyaj yaparken ya da tıraş olurken daha aydınlık bir ortam sağlayabilir veya isterseniz duş alırken daha loş bir ortam yaratabilirsiniz. Aynı zamanda bluetooth ile çalışan entegre ses sistemi sayesinde banyonuzda eşsiz müzik zevkinizden de mahrum kalmak zorunda değilsiniz.

Duştan çıktığınızda karşılaştığınız buğulu aynalara artık son verin. Häfele’nin aynaların arkasına eklenen rezistansları sayesinde buğu engellenir ve sizlere banyonuzda benzersiz bir deneyim kazandırır.