Bahar Temizliği: Häfele Kıyafet Depolama Çözümleri

İyi Fikir

Baharın gelmesiyle uyanan, yenilenen ve tazelenen doğa beraberinde hepimizde bir değişim ve yenilik duygusu uyandırıyor. Artık dışarıya çıktığımızda güneşin muhteşem enerjisini içimizde hissediyoruz ve paltomuz veya montumuz bize ağır gelmeye başlıyor. Dışarıda cıvıldayan kuşlar, çiçeklerini açmış ve renklenmiş ağaçlar bizleri karşılıyorken neden dolaplarımızda hala kışın fazlalıklarını biriktiriyoruz?

Baharın getirdiği yenilenme ve tazelenme hissini evlerimize taşımanın tam zamanı! Kışlıkları dolapların en uzak köşelerine kaldırıp rengarenk yazlıkları çıkartmanın vakti geldi. Bunun için kıyafetlerinizi organize bir şekilde yerleştirmek ve onlara kolayca ulaşmak için Häfele’nin giyinme alanı çözümlerine göz atabiliriz. Sistematik düzen getiren akıllı donanımlar ile giyinme alanlarında eşyalarımıza çok daha fazla yer açabilir ve düzenli bir görünüm elde ederiz. Aradığımız depolama alanlarını Häfele’nin giyinme dolaplarında bulabilir, dolap veya çekmecelerimizi daha kullanışlı ve işlevsel hale getirebiliriz.

Häfele Concept Giyinme Dolaplarında Bizlere Neler Sunar?

İyi planlanmış bir giyinme dolabına birçok eşyamızı sığdırabilir ve büyük gardıropların kapladığı o geniş alandan tasarruf edebiliriz. Häfele Concept bu noktada bizlere giyinme dolaplarında özel askı sistemlerinden yüksek kapasiteli ayakkabılıklara, kravatlık ve pantolonluktan dolap içi aydınlatmaya kadar her ihtiyacınıza yönelik depolama sistemi sunar. Böylece dolap içerisinde aradığımızı bulmakta zorlanmadığımız gibi tüm eşyalarımızın kontrolünü de sağlayabiliriz. Gelin, bu sistemleri biraz daha detaylı inceleyelim.

Çekilebilir kravatlık ve kemerlik

Häfele Concept’in sunmuş olduğu kravatlık sayesinde hem kıyafetlerimize uygun kemer ve kravatlarımızı görerek seçebiliyoruz hem de çekilebilir mekanizması sayesinde uzanma veya eğilme derdinden kurtuluyoruz.

Aksesuar çekmecesi ve kutuları

Düzenleme konusunda belki de bizleri en çok zorlayan eşyalar aksesuarlarımızdır. Birbiri ile karışması çok kolay olduğu için aksesuarlarımızın çekmece düzenini sağlamak daha zor oluyor. Ama Häfele Concept’in bizlere sunduğu tam açılır, yavașlatıcılı ve sessiz kapanan çekmece sistemi ile aksesuarlarımızı çizilmeden saklayabilir ve aksesuar kutuları sayesinde rahatça organize edebiliriz.

Işıklı askı borusu

Häfele Concept’in giyinme dolaplarına yerleştirmiş olduğu ışıklı askı boruları sayesinde karanlıkta bile aradığımız giysiyi kolayca bulabiliriz. Bu sistem ile kıyafetlerimizi düzenli hale getirirken aynı zamanda erişimini de kolaylaştırmış oluruz.

Pantolonluk

Häfele Concept’in giyinme dolaplarımıza dahil ettiği pantolonluk sistemi sayesinde  pantolanlarımız her daim ütülü kalacak. Özel askı sistemi sayesinde de her seferinde pantolonlarımızı katlama derdinden kurtulacağız.

Gardırop Çekmeceleri

Häfele Concept’in iyi fikirleri ile gardıroplarımızın her alanını organize bir şekilde değerlendirme fırsatı elde ederiz. Çekmece içi organizasyon sistemleri ile kıyafetlerimizin oluşturduğu düzensiz ve karmaşık  görüntüden kurtulduğumuz gibi askılık sistemleri sayesinde de aradığımızı kolay bulabilme keyfine erişebiliriz.

 

Asansörlü askı sistemi

Häfele Concept’in bizleri düşünerek geliştirdiği kolayca çekilebilen asansörlü askı sistemi sayesinde yukarı uzanmadan kıyafetlerimizi kolayca seçebilir ve dolabımızın erişemediğimiz noktalarını da değerlendirebiliriz.