Aydınlatma Alanında Yeni Dönem

İyi Fikir

Günümüz teknolojisinde ışıklandırma, mekân aydınlatmalarının ötesine geçerek ruh halimize eşlik eden ve değişebilen renk seçenekleri ile daha kullanışlı bir hale geldi. Konutlarda, ofislerde ve sosyal alanlarda biz kullanıcıların talepleri değiştikçe aydınlatma tasarımlarının çeşitlenmesine ve teknolojik olarak gelişmesine imkân sağlandı. Böylece aydınlatmalar yavaş yavaş mobilyalarımızın içlerine girerek daha işlevsel hale geldi.

Mobilyalarımıza kolay bir şekilde monte edilebilen bu yeni dönem aydınlatmalar sayesinde mutfaklarımızda, yatak odalarımızda ve gardıroplarımızda rahatlığın keyfini sürebilir hale geldik. Uzaktan kumanda ile yönetebildiğimiz gömme veya yüzeye monte edilen şerit LED aydınlatma sistemleri ortamın rengini kolayca değiştirmemizi sağlıyor. Mobilyalarımıza monte edilen LED çubuk aydınlatmaları hem dolap içlerinde aradığımızı bulmamızı kolaylaşıyor hem de mobilyalara şık bir görünüm kazandırıyor. Häfele’nin yenilikçi teknolojisi ile mobilyalarımıza eklenen yeni dönem aydınlatmalar, bizlere eşsiz çözümler sunarak ev konforumuzu artırır.

Peki, Yeni Nesil LED Aydınlatmalar Bizlere Ne Sağlar?

Aydınlatmada son dönemlerde özellikle LED aydınlatmalar daha ön plana çıkmaya başladı. Ekonomik olmalarının yanı sıra, uzun ömürlü ve verimli olmaları LED aydınlatmaları ev ve ofislerimizde daha çok tercih edilir hale getirdi.

LED aydınlatmaları dekorasyonlarımıza eklerken düşünmemiz gereken ilk unsur, nasıl bir ambiyans yaratmak istediğimizdir. Mutfak raflarımızdan gömme dolaplarımıza, banyoda çekmece içlerinden bazlarda aydınlatmalarına kadar birçok yerde kullanabildiğimiz LED aydınlatmalar, enerji tasarrufu sağlarken aynı zamanda yaşam alanlarımızı daha alternatifli hale getirdi.

Häfele Concept ile LED Aydınlatmalara Yeni Bir Bakış

Häfele’nin geliştirmiş olduğu Loox LED Aydınlatmaları, enerji tasarrufu sağlarken düşük ısı üretimi, uzun kullanım süresi ve farklı ışık renklerinin elde edilebilmesi gibi özellikleri de mobilyalarımıza eklenebilir hale getirdi. Aynı zamanda aydınlatmaları kitap okurken, el işi ile uğraşırken, yemek pişirirken ya da makyaj yaparken gözümüzü yormayacak ve yaptığımız işi kolaylaştıracak, amaç odaklı aydınlatmalara çevirdi.

Son teknoloji ile üretilen hatta akıllı telefon ve tabletlerle bile kumanda edilebilen Loox Aydınlatmalar, evlerimizin her köşesinde bizlere işlevsellik sunar. İstediğimizde renk yoğunluğunu ve tonunu değiştirme imkanı bulduğumuz Loox aydınlatmalar ile ruh halimize veya amacımıza uygun ortamlar elde edebiliyoruz. Mesela mutfaklarımızda, yemek yaparken ihtiyacımız olan aydınlık ortamı arkadaşlarımız geldiğinde loş ortama çevirerek amacına uygun hale getirebiliriz. Veya dolap ve çekmece içlerine yerleştirilen LED aydınlatmalar ile gece bir şey aramak istediğimizde ekstra başka bir ışığa ihtiyaç duymayız.

Loox Mobilya Led Aydınlatmalarını; mutfak, banyo, yatak odası, yemek odası, ofis ve daha birçok yaşam alanıyla beraber dolap içlerine, çekmece içlerine veya mutfaktaki bazalara ekleyerek mobilyalarımıza yeni bir soluk katabiliriz.