Aslan Burcunun Ev Stili

İyi Fikir

Geniş alanları ve tadında gösterişi yaşam alanlarına taşımayı seven aslan burcunun evine hoş geldiniz!

Aslan burcunun evi onun kalesi gibidir, kendisine düşkün olduğu kadar evine de düşkündür, bu da onu evine daha çok bağlar. Modernizme gönülden bağlıdır ve en çok gönül verdiği parçalar arasında gösterişli mermer ve aynalar yer alır. Dramatik parçaları evinin her köşesinde görmeyi seven Aslan burcu evinin her hangi bir yerini andaç köşesi haline dönüştürmeyi sever.

Farklı dokuları ve konseptleri bir araya getirmeyi seven Aslan burcunun evinde asla yabancılık çekmezsiniz. Sanata yakın olan Aslan burcu evinde insan ağırlamayı çok sever ve kendinizi evinizde gibi hissetmeniz için elinden geleni yapar. Sıcak bir ev ortamını açık renk tonlarıyla yaratmayı başaran Aslan burcu, minimal tonlarla evini sıcak bir yuvaya dönüştürebileceği gibi eklektik bir dekorasyonla da harmanlanmış kodlarla sizi şaşırtabilir.

1aa048731ae00507fd5512395309cefb

Fotoğraf: Refinery29.com

Aslan burcunun evinde en çok kullanmayı sevdiği renkler burcunun da simgesi olan güneşin tonlarından geçiyor. Sıcak sarılar ve turuncularla bütünlük oluşturmayı seviyor. Aslanın asil paletinde turuncularla birlikte altın tonları, hayvan desenleri özellikle sanat düşkünü olduğu için bit pazarlarından ya da antikacılardan toplanmış parçaların merkezde durması evinde en çok göze çarpacak özelliklerden.

c587a50e3cf4d81777d290d273dedd7d

Fotoğraf: Gardenista.com

Aslan burcu evinde canlı ve hayat dolu bitkiler barındırmaya bayılır. Canlılık Aslan burcunun en çok önem verdiği ve mutlu olduğu noktalardan. Bunun için evinde sakin ama hayat dolu objeler içinde bitkiler barındırmayı sever. Özellikle turunçgil fidanı Aslan burcunun simgesi olan güneşi yansıtır.

cfaf992b2d4a4b01fb4b88f552f228ddAslan burcu uykusuna düşkün olduğu için yatak odası onun için ayrı bir önem taşır. Yatak odasının dekorasyonu kadar konumu da onun için önemlidir. Gündüzleri bolca ışık alan, geceleri de yeterince karanlık olan bir yatak odası Aslan burcu için en ideal alan. Burada tekrar asil lükse geri dönüyoruz ve abartısız objelerle renk seçimleriyle ben buradayım diyen mekanlarla karşılaşıyoruz. Aslan burcu için giysileri ve giysi dolabı ayrı bir önem taşır. Aslan burcunun göbek adının düzen ve pratiklik olduğunu unutmayalım.

Fotoğraf: thebeetleshack.com

Fotoğraf: thebeetleshack.com

Aslan burcu mutfakta vakit geçirmeyi çok sever; özellikle misafir ağırlamayı ve herkesin bayılacağı yemekler hazırlayarak övgüleri toplamak mutfağından sonra en sevdiği şeydir. Tabii ki mutfağında en kaliteli malzemeleri kullanmayı sever, seramik döşemeler, iyi işlenmiş ahşaplar, paslanmaz çelik üniteler ve tabii ki enfes bir kiler. Bir Aslan burcu evini ziyaret ettiğinizde evin her köşesi sizinle konuşur ve kendinizi sürekli ilham alırken bulursunuz.

Spring Mutfak

Hafele Spring Mutfak