Aslan Burçlarına Ev Dekorasyonu Tavsiyeleri

İyi Fikir

Bu yazımızda geniş ve gösterişli yaşam alanlarını çok seven aslan burçlarından bahsedeceğiz. Özgürlüğüne düşkün, kendine güvenen ve ilgi çekmekten hoşlanan aslanlar için ev dekorasyonlarının beğenilmesi çok önemli. Ev seçimi noktasında ferah, çok odalı ve güneş alan evler ilk tercihleri arasında. Bir aslan burcunun evine gittiyseniz mutlaka gösterişli mobilyalara, altın rengi aksesuarlara veya deri koltuklara rastlarsınız. Çünkü pahalı ve havalı görünen eşyaları ev dekorasyonlarına yedirmeyi çok severler. Tam anlamıyla “Aslan yattığı yerden bellidir.” sözünün hakkını verir ve yaşam alanlarını özenledekore ederler. Dekorasyonlarında bir bütün yakalamayı seven aslanlar renkli dokunuşlar ile yaşam alanlarını canlandırmayı severken, farklılık yaratmaktan da çekinmezler. Gelin, birlikte iddialı görünmeye bayılan aslan burçlarının evlerini daha detaylı inceleyelim.

Sıradan Olan ile Yetinmeyen Aslan Burçlarının Evi

 

Aslan burçları evlerini bir kale olarak görür ve evleri ile duygusal bir bağ kurarlar. Modernizme gönülden bağlı olan aslanlar, dekorasyonlarında mermer ve ayna detaylarına fazlaca yer verir. Farklı dokuları ve konseptleri bir araya getirmeyi seven aslan burcunun evinde kendinizi yabancı hissetmezsiniz. Dekorasyon seçimi ile sıcak bir ev ortamı yaratmayı seven aslanlar, misafir ağırlamaktan da oldukça hoşlanır. Misafirlerinin keyifli vakitler geçirmesi onlar için önemlidir. Bu sebeple dekorasyon noktasında mutlaka şıklığın yanında misafirlerinin konforunu da düşünürler.

 

Mobilyalarında konforu ve şıklığı birlikte arayan aslanlar, dekorasyonlarının her detayı ile en ince ayrıntısına kadar ilgilenir ve bütünlüğü yakalamak için oldukça uğraşırlar. Sanata ve aksesuarlara düşkünlüğü ile bilinen ve dekorasyonlarının her aşamasında özgün parçalar barındıran aslanlar, dekorasyonları ile söz ettirmeyi severler. Sıradan olanla asla yetinmez ve evlerinin her köşesine kendilerinden bir parça katarlar. Lüks yaşama önem verdikleri için bu parçalar genellikle pahalı ve gösterişli olur. Fakat bu kadar gösteriş dünyası içerisinde yatak odası dekorasyonuna geldiğimizde sevgili aslanlar içlerindeki havalı ve abartılı dünyayı bir kenara bırakarak sade çizgilerin peşinden giderler. Ağırlıklı olarak koyu renkleri tercih ettikleri yatak odalarında rahatlığı ön plana alarak olabildiğince az mobilya kullanırlar. Düzen aşığı olan bu burç için giyinme odaları da ayrı bir önem taşır. Bu noktada Häfele Concept tarafından giyinme dolaplarının içlerine yerleştirilen çekmece içi organizasyon sistemi ile çanta, ayakkabı, takı ve kemerler için ayrılan özel bölümler, aslan burçlarını oldukça memnun edecektir.

Mutfak dekorasyonuna geldiğimizde ise pratikliği ön planda tutan aslan burçları, burada kendilerine işlevsel bir alan yaratmak isterler. Sevdiklerine yemek hazırlamaktan ve kalabalık davetler vermekten oldukça keyif alan aslanlar, yemek hazırlarken tüm eşyaların ellerinin altında olmasını diler. Mutfakta işlevsel özelliğe sahip olmayan eşyaları barındırmaktan kaçınan aslanlar için Häfele Concept Mutfak adeta bir kurtarıcı görevindedir. Depolama hacmi sağlayan kullanışlı mutfak dolapları ve kiler sistemlerinden, çekmece içi düzen sistemine kadar birçok soruna çözüm getiren Häfele Concept, sevgili aslanlar için biçilmiş kaftan konumundadır.

 

Evleri ile sıkı sıkıya bir bağ içerisinde olan aslan burçları, ev dekorasyonlarında yaratıcılıklarını, zekalarını ve abartılı hayal dünyalarını yansıtmaktan çekinmezler. Bu yazımızdan sonra siz de aslan burçlarının gösterişli dünyalarını merak ediyorsanız, aslan burcu olan bir arkadaşınızın evini inceleyin.