Antre Dekorasyonu Yaparken Häfele Yanınızda!

İyi Fikir

Ev dekorasyonuna dikkat edenler, evinin her köşesindeki mobilyayı özenle seçmek ister. Evini, zevkine uygun bir bütünlük içerisinde dizayn ederken her detay üzerinde yoğunlaşır ve en mükemmele ulaşmaya çalışır. Bu mükemmel uyumun havası kapıdan girdiğinizde ilk karşılaştığınız alan, hol ya da antre dediğimiz kısımda başlar. Antre dekorasyonu, evinize gelen kişinin genel ev dekorasyonunuz hakkında fikir sahibi olabileceği ilk yerdir.

Antrelerinizi Özgünleştirin

Antre dekorasyonu yaparken vazgeçilmez mobilyalar, vestiyerlerdir. Siz de kapıdan ilk girdiğinizde üstünüzdeki yükleri bırakıp evinizin huzuru ile başbaşa kalmak istersiniz. Ya da gelen misafirlerinizi mont ve ayakkabı kalabalığı ile kaşılamak yerine, doğru vestiyer tercihi yaparak düzenli bir görünümle karşılamak istersiniz.

Ekstra depolama alanları cazip gelse de bu alanların evinizin girişinde olmasını istemeyebilirsiniz. Fakat yaratıcı dokunuşlar ile evinizin girişini, şık bir depolama alanına dönüştürmeniz çok kolay. Gelin, birlikte Häfele Concept’in, antrelerinizi nasıl işlevsel bir depolama alanına çevirdiğini inceleyelim.

Kendinize görünmez bir depolama alanı yaratın

Bir salon mobilyası kadar dikkat çekmese de vestiyerler işimizi çok kolaylaştırır. Eve girer girmez elinizdekileri bırakabileceğiniz, gelen misafirlerinizin eşyalarını koyabileceğiniz veya sürekli kullandığınız montlarınızı elinizin altında tutabileceğiniz bir alan yaratabilirsiniz. Oluşturduğunuz alanın kalabalık görüntüsünü ise Häfele Concept’in modern görünümlü ve katlanabilir kapakları ile çok rahat saklayabilirsiniz.

Antre Dekorasyonu Yaparken Ayakkabılarınız için Ayırdığınız Geniş Alanları Unutun

Ayakkabıların dağınık ve üst üste duran görüntüsünden veya ayakkabı kutularının kapladığı o geniş alanlardan Häfele Concept’in dönebilir ayakkabılıkları ile kurtulabilirsiniz. Çift taraflı ayakkabılık sayesinde yer tasarrufu sağlarken aynı zamanda dönebilen sistem ile arkada kalan ayakkabılarınızı görememe ihtimalini de ortadan kaldırabilirsiniz. Ayrıca, çizmelerinizi özel askılıklara asarak kırılıp bükülmesini de engelleyebilirsiniz.

İçine dünyaları sığdırabileceğiniz bir alternatif

Montlar, şapkalar, atkılar, şallar, şemsiyeler… Eve girdiğinizde üzerinizdeki bu ağırlıkları vestiyerlerinize emanet edin. Häfele Concept vestiyerleri, çekilebilir çekmece seçenekleri ile size kullanım kolaylığı sağlarken; şapka, şal veya montlarınızı asabileceğiniz özel askılık sistemleri ile küçük alanlarda bile düzenli bir görüntü elde edebilmenizi sağlar.