Altın Işıltılar ile Tanışın: Hafele Babil Mutfak

Trendler

Gelecekten ilham alan teknolojik ürünler ve klasik çağrışımlar yüklü altın görünümleri bir araya getiren Hafele Babil Mutfak ile tanıştınız mı? Her metrekareyi değerlendiren, yenilikçi ve farklı çözümlere evlerinizde yer açın. Görsel dengeyi parlak pirinç aksesuarlar, altın ışıltılar ve mat siyah ile yakalayan Hafele Babil Mutfak koleksiyonunu sizler için daha yakından inceledik!

Screen Shot 2016-09-26 at 14.25.30

Ankastrede Şık ve Teknolojik Çözümler

İnovatif fikirleri yeni nesil mutfaklar ile buluşturan Hafele, zengin bir ürün çeşitliliği de sunuyor. Yüksek verimli, uzun ömürlü, parlak ve mat paslanmaz çelik seçenekler ve kullanışlı ürünlere mutfaklarınızı hazırlayın!

Özellikle grafit renkli ve pirinç parlak aksesuarlı görünümleri kadar yüksek performansı ile dikkat çeken Classic Line davlumbaz, fırın, mikrodalga ve ocak mutfaklarınızın en şık parçaları arasında yer alacak.

Screen Shot 2016-08-05 at 17.30.56

Yenilikçi Batarya ve Eviye Sistemleri

Granit eviyeler ile uyumlu paslanmaz çelik, krom parlak ve pirinç parlak renklerde bataryalar, sadece teknolojisiyle değil özel malzemeleri ile de yenilikçi bir tasarım yaklaşımı getiriyor.

Screen Shot 2016-08-05 at 17.34.06

Altın ışıltılı bu son teknoloji ürünü bataryalar çıkış uçları ile su tasarrufu sağlıyor. Spiralli yapısı ile de eviyenin her noktasına erişimi kolaylaştırıyor.

Kusursuz Düzen ve Akıllı Depolama

Mutfaklarda pratik ve şık düzenleme sistemleri ile az alana dünyayı sığdıran kiler sistemleri hayatı kolaylaştırıyor. Sürgülü kilerler bu sistemlerin en sevilenleri arasında yer alıyor. Yavaşlatma mekanizmaları, kaydırmaz tabanları, ayarlanabilen yükseklikleri ve tam açılımlı ray sistemleri ile hem alandan kazandıran hem de hayatı kolaylaştıran bu depolama sistemlerini mutfağınız çok sevecek!

Screen Shot 2016-11-16 at 16.15.49