Akrep Burçlarına Ev Dekorasyonu Tavsiyeleri

İyi Fikir

Akrep burçları gösterişten uzak olmayı tercih etseler de yaptıkları ile dikkat çekmeyi severler. Duygularını derinlerde yaşayan akrep burçları, oldukça hassas ve duygusal kişilerdir. Fakat iş, duygularını yansıtma noktasına geldiğinde soğukkanlı kişiliklerini hemen gün yüzüne çıkarırlar. Duygularını yansıtma noktasında çok başarılı olamasalar da bazı konularda net tavırlarını belirtmeyi severler. Ev dekorasyonu da bu konulardan bir tanesidir. Öncesinde kafalarında nasıl bir evde oturmak istediklerini tasarladıkları için ev dekorasyonu noktasında da direkt olarak ona yönlenirler. Fakat modayı takip eden ve birbirinin aynı olan dekorasyonlardan uzak, özgün ve kendi estetik kaygılarını güden bir tasarım anlayışını tercih ederler. Akrep burçlarının doğuştan gelen bir estetik anlayışları vardır. Fakat ev dekorasyonlarında estetik anlayışlarını ön plana çıkaran uç tasarımlardan ziyade daha sıradan ama etkileyici tercihlerde bulunurlar. Ev dekorasyonlarını tamamlarken özellikle sanatsal dokunuşlar yaparlar ve doğanın enerjisinden yararlanmayı severler.

Akrep burçları hakkında bu kısa bilgilendirmeden sonra gelin birlikte evlerini daha detaylı inceleyelim.

Akrep Burcunun Evine Hoş Geldiniz

Bir akrep burcunun evinde ilk gözümüze çarpan kendi tarzlarını yansıttıkları estetik anlayışları olur. Her bir odaya ayrı özen gösteren akrepler, çok iddialı olmamak şartıyla sanatsal ruhlarını tasarımlarına yansıtmaktan çekinmezler. İçlerindeki derin estetik anlayışlarını evlerinin her noktasında görebilir ve bu sanatsal şölenin keyfini çıkartabiliriz.

Siyah ve Beyaz Rengin Hâkim Olduğu Mutfaklar

Tasarımlarında her bir odaya özen gösteren akrep burçları, mutfak dekorasyonlarına ayrı bir önem verir. Rahat ve sıcak bir ortamın kurulduğu bu alanda genel olarak siyah ve beyaz renkler hakimdir. Böylece hem şıklığı hem de rahatlığı yakalamayı hedeflerler. Mutfaklarında aradıkları başlıca özellikler kullanışlı, basit ve temiz olmasıdır. Zaman geçirmekten keyif aldıkları mutfaklarında misafirleri için birbirinden lezzetli ikramlar yapmayı ve onları memnun etmeyi her daim severler.

Cesur Tarzlarını Yansıttıkları Oturma Salonları

Ayrıntılara önem veren akrep burçları şık ve uyumlu parçaları bir araya getirerek iddialı ve özgün tasarımlar yaratmayı sever. Bu sebeple oturma odası tasarımlarında birbirinden  görkemli ve şık tercihleri ön planda tutarak kendileri ve misafirleri için hem şık hem de konforlu tasarımlar yaratmanın peşinden giderler. Akrep burçları oturma odası tasarımlarında cesur tarzlarını yansıtmaktan çekinmezler.

Ferah ve Rahatlatıcı Banyo Dekorasyonları

Su grubundan olan akrep burçlarının banyo tasarımlarını önemsememesi düşünülemez. Çoğu insanın aksine günün yorgunluğunu banyo keyfi ile atmayı seven akrepler, banyo dekorasyonu noktasında oldukça titiz ve özenli davranırlar. Evlerinde vakit geçirmekten en keyif aldıkları alan banyo olduğu için özgün ve şık olan her tasarım onlar için yeni bir seçenek oluşturur.

Koyu Renklerin Hakimiyetinde Olan Yatak Odaları

Son olarak akrep burcunun yatak odasını ele aldığımızda ise çarpıcı ve tutkulu bir dekorasyonla karşılaşırız. Kadife detayların yoğun olduğu yatak odası dekorasyonlarında genellikle loş aydınlatmaları tercih ettiklerini görürüz. Sonsuzluğu ve otoriteyi simgelediğine inanılan lacivert renkli detayları yatak odalarında bulundurmayı sever ve romantik bir hava yaratırlar.

Bu keyifli gezintiden sonra akrep burçlarının ev dekorasyonu hakkında genel bir bilgi sahibi olduk. Eğer bir akrep burcu dostumuz veya yakınımız yeni eve taşınırsa onu mutlu edebilecek hediyeler alacağımızdan şüphemiz yok. Bu noktada akrepleri mutlu edecek ve bizlere hediye seçeneği sunabilecek birbirinden şık ve işlevsel parçalar Häfele Concept’te. Hem iddialı hem de konforlu seçenekler için bir alternatif olabilir.