5 Adımda Mutfaklara Hareket Özgürlüğü

İyi Fikir

Beklentiler sıradan değil; evler giderek yükselir ve küçülürken, mutfaklar da yeni lüks ile tanışıyor. Sınırlı bir alanda sonsuz hareket! Hayal gücünüzün sınırlarını zorlayan tasarımlar ve benzersiz ürünlere mutfaklarınızda yer açın.

sf8

1 Kalkar Kapaklar

Kalkar kapak makaslarında Hafele’nin sunduğu geniş ürün yelpazesi, sınırlı alanlara sınırsız hareket özgürlüğü getiriyor. En ağır dolap kapaklarının bile kolayca açılmasını, kademeli açılımla kapağın istenen noktada kalmasını sağlayan makas sistemleri, geniş kapaklarda sorunsuz biçimde uygulanabiliyor.

sf31

2 Kiler Sistemleri

Mutfağın en büyük lükslerinden biri tezgah altı,köşe ve boy kiler sistemleri ile verimli kullanılan alanlar. Yumuşak bir hareketle, sarsılmadan kolayca hareket eden üniteler, sistematik bir düzen içinde en küçük alanda bile depolama imkanı sunuyor.

Screen Shot 2017-01-10 at 11.54.22

3 Eviye Altı Çözümler

Mutfağın olmazsa olmazlarından çöp kutuları, onlarca seçenek sayesinde farklı noktalarda konumlandırılabiliyor. Dolap ile açılan standart çöp kutularının yanı sıra farklı genişliklerde ve bölmeli çöp organizasyon sistemleri de mevcut. Çöp kutularının yanı sıra kullanışlı deterjanlıklarda eviye altı çözümlerin arasında mantıklı bir seçenek.

sf45

4 Tezgah Arası Aksesuarlar

Hem şık ve modern görünen mutfaklar hem de işlevsel kullanımlar için hareket özgürlüğü tanıyan tezgah arası aksesuarlara yer açın! Havluluk ve folyoluk, baharatlık, çok amaçlı kap ve tencere kapağı tutucu, farklı kombinasyonlarla bir araya gelen Treno tezgah arası aksesuarlar, pirinç parlak, krom parlak ve siyah mat renk seçenekleriyle set halinde sunuluyor.

5 Tezgah Üstünde Verimli Depolama

Tezgah üstü dolapların verimli kullanılmasını sağlayan sabit tabak ve sabit bardak rafı, özel tasarımıyla standart raflardan çok daha fazla eșyanın düzen içinde depolanmasını sağlıyor. Tek hareketle kolayca indirilen, üst dolap kiler sistemi ise geniș dolap içlerini alan kaybı olmadan değerlendirmek için.

Screen Shot 2017-01-04 at 17.56.18