5 Adımda Çalışma Tutkunuzu Artıracak Düzenli Bir Ofis

Trendler

Hafele’nin akıllı çözümleri ile ofislere öncelikle hareket özgürlüğü kazandırıyoruz. Özellikle giderek yaygınlaşan ev – ofisler için mekanın optimum kullanımına olanak veren, verimli, işlevsel ve ergonomik çalışma ortamlarına yer açın!

Screen Shot 2016-12-14 at 11.51.34

1 İşlevsel Dosya Askı Sistemi

Daha düzenli bir çalışma ortamı için dosyalarınızı organize etmeyi kolaylaştıran merkezi kilitlemeli ve yavaşlatıcılı dosya askı sistemini tercih edebilirsiniz. Bu sistem hem dosyalarınızı güvenle saklamayı hem de aradığınız dosyalara kolayca ulaşmanızı sağlar. 50 kg’a kadar taşıma kapasitesi bulunan işlevsel dosya askı sistemlerinin sessiz açılıp kapanma özelliği de mevcut.

Screen Shot 2016-12-14 at 12.04.03

2 Benzersiz Çekmece Organizasyonu

Kırtasiye malzemeleriniz için ideal çekmece içi düzenleyiciler ile aradığınız her şeyi bulmak çok kolay! Hafele çekmece içi düzenleyicilerin 90 derece yanak ve taban açısı sayesinde çekmece içinden maksimum fayda sağlanır.

hafele_gorsel_01

3 Mantar ve Tahta Panolar

Çalışma notlarınızı sürekli göz önünde tutmak için mantar ve tahta panolardan yararlanabilirsiniz. Özellikle tahta panoları hazır boyaları duvarlarınıza uygulayarak oluşturabilirsiniz.

sandstone-corkboard-wall

http://www.brit.co

4 Her Daim Yeşillik

Çalışma alanlarınıza biraz yeşillik katmaya ne dersiniz? Küçük – büyük saksı bitkileri ile atmosfere bambaşka bir hava katın. Güzel görünümünün yanı sıra areka, deve tabanı gibi kapalı mekan bitkilerin hava temizleme özelliği de mevcut.

7b64c85e77f2af4bc28fe895d98705a3

http://worldofsw.tumblr.com

5 İşlevsel Stor Sistemleri

Katlanarak kalkan elektronik kontrollü beyaz veya siyah cam kanatlar, elektrikli cihazları gizleyen panjur kapaklı sistemler, çalışma alanlarında hem az yer kaplayan hem de estetik görünümü tamamlayan çözümlerden biri.

hafele_gorsel_02

Yenilikçi, modern ve işlevsel çalışma alanları için siz de en yakın Hafele Kalite Noktası’nı keşfe çıkın!