Baharın En Beklenen 3 Dekorasyon Trendi

Trendler

Havaların yavaş yavaş ısınması ve yaklaşan bahar aylarının tatlı telaşı herkeste bir yenilenme isteği uyandırıyor! Dolayısıyla evlerimizde de ufak tefek değişimler ile yenilikler yaparak bahar havasını içeri davet etmek istiyoruz.

Değişen sezonun yeni renkleri, desenleri ve formları ile sizde evlerinizde bu beklenen 3 trende yer açın!

Tropikal Desenlere Yer Açın!

Ünlü markaların moda defilelerinden dekorasyon trendlerine de taşınan tropikal desenler, baharı karşılamak için iyi bir fikir! Duvar kağıtları, ev tekstil ürünleri ve küçük dekoratif objeler ile tropikal desenleri eve taşımak çok kolay. Ev dekorasyon trendleri arasında sıklıkla rastlayacağımız yeşil, mavi tropikal desenler bambu ve hasır ile oldukça uyumlu. Bize göre bu trend yaşam alan- larınızın salon ve yatak odası kategorilerine oldukça uygun!

collage1

Geometrik Formlar

Bahar aylarında yeni formlara yer açmaya ne dersiniz? Bu sezon geometrik formlarda basit fikir- ler ön plana çıkıyor. Afrika desenlerinden ilham alan ahşap, üçgen formlar, etnik desenler, toprak tonları, turuncular, sarılar ve el yapımı maskeler sezonun favorileri arasında! Mobilya aksesuarları ve küçük dekoratif objeler ile salonlarda kendisine yer edinen bu trend, etnik desenli sofra aksesuarları ile mutfaklarımıza da taşınıyor.

collage2

Mermer ve Altın Uyumu

Mermer bir kaç sezondur favori dekorasyon trendleri arasındaki yerini koruyor. Özellikle mutfak ve banyo gibi daha yalın kullanıma uygun yaşam alanlarında kendisine sıklıkla yer edinen mermer, bu sezon altın ışıltılar ile buluşuyor. Mermer ile altın detayları buluşturmanın en kolay yöntemi, prinç mobilya kulpları, ışıltılı bağlantı aksesuarları, sehpa – masa ayakları ve aydınlatma ögeleri!

collage3