Hafele’den 5 Mimari Çözüm

İyi Fikir

Güvenli ve yüksek kaliteli yaşam alanları üretmek, projeye özel tasarım odaklı çözümler geliştirmek ve hayatın her alanında ilham veren ürünlere sahip olmak için Hafele Mimari çözümlerine göz atın!

1 Size Özel Kapılar

Her projeye özel çalışılan pervasız kapı çözümleri ile hem maksimum fayda hem de modern görünüme yer açın! Özellikle modern görünümlü cam kapılar ile tasarım ve konforu buluşturan sistemlere göz atın.

Screen Shot 2016-12-23 at 17.45.52

2 Elektronik Kapı Terminalleri

Temas gerektirmeyen, elektronik kimlik tanıma ve kilitleme sistemleri ile uyumlu kapı ve duvar terminalleri çağına ayak uyduran tasarımları ile Hafele’de! Güvenli ve şık mekanların vazgeçilmezi bu yeni aksesuarlara yaşam alanlarınızda yer açın!

3 Arşitrav ve Pervasız Kapı Çözümü

Arşitrav ve pervasız kapı çözümü, menteşeli kapının duvarda  görünmez olmasını ve bütünleşmesini sağlıyor. Bu sistem sayesinde kapılarda duvarın bir devamı gibi algılanıp gizlenebiliyor.  Kesintisiz, modern ve şık görünümlü duvarlar için Hafele mimari çözümlere göz atmanızı öneririz.

Screen Shot 2016-12-23 at 17.36.56

4 Cam Kapı Sistemleri

Akıcı ve şeffaf mekanlar, Hafele’nin mimari çözümleri ile mümkün. Gizli detaylar ile yaratılan cam kayar kapılar, hareketi kolaylaştıran işlevsel ve estetik çekme kolları, mimaride şeffaflık anlayışına bambaşka bir boyut getiriyor.

Screen Shot 2016-12-23 at 17.39.51

5 Mimari Mekanlarda Yeni Açılımlar

Hafele’nin sunduğu ”Duvar İçi Kayar Kapı Sistemleri” mimariye kattığı yeni boyutlar ile mekan algınızı değiştirecek. Yenilikçi ve farklı çözümler ile kendine has, özgürlükçü ve modern yaşam alanlarına hazır olun!

Screen Shot 2016-12-23 at 17.41.30

Yaşam alanlarınızda yenilikçi, işlevsel ve şık çözümler için en yakın Hafele Kalite Noktasını keşfe çıkın!